WEDSTRIJD
14.09.20 | 1e ronde | Tamara Curovic | Elena Milovanovic | 6-1, 6-2 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
2-0 | Elena Milovanovic | |
Tamara Curovic | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Elena Milovanovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-40, 40-A | ||
Tamara Curovic | 4-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Elena Milovanovic | |
0-0, 0-30, 15-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Tamara Curovic | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Elena Milovanovic | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Tamara Curovic | 1-1 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Elena Milovanovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Tamara Curovic | 2-2 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
3-2 | Elena Milovanovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15[BP] | ||
Tamara Curovic | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Elena Milovanovic | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Tamara Curovic vs. Elena Milovanovic - onderlinge wedstrijden
14.09.20 | 1e ronde | Tamara Curovic | Elena Milovanovic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
13.07.17 | 2e ronde | Tamara Curovic | Elena Milovanovic | 6-3, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | Prokuplje | Clay |
Tamara Curovic form & Elena Milovanovic form
Tamara Curovic - laatste wedstrijden
W50 Antalya - Clay | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Melis Sezer | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 1e ronde | vs. Natalia Siedliska | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bengaluru - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Pooja Ingale | 1-4, - Tamara Curovic - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Johanna Silva | 3-6, 6-4, 9-11 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Franziska Kremerskothen | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Emmanuelle Girard | 7-5, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Arina Solomatina | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
08.10.23 Finale | vs. Julia Stamatova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Safta | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Alja Senica | 3-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Tamara Curovic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
23.09.23 Halve finale | vs. Elena Pridankina | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Valerija Maija Kargina | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
10.09.23 Finale | vs. Dunja Maric | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.09.23 Halve finale | vs. Madelief Hageman | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Kateryna Lazarenko | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Anastasija Cvetkovic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Karine Sarkisova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Gebriela Mihaylova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Sara Mikaca | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Silvia Njiric | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
06.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jana Vanik | 7-5, 3-6, 10-12 | wedstrijd detail |
Elena Milovanovic - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Tess Sugnaux | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Maelle Leclercq | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Luana Plaza Araujo | 6-1, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Radka Zelnickova | 2-6, 2-4, - Elena Milovanovic - scratch | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Helena Buchwald | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Maria Martinez Vaquero | 6-2, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Valeria Koussenkova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Ottavia Massetti | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tayisiya Morderger | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Aliona Falei | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Lena Couto | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Jesika Maleckova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Voloshchuk | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Yeon Woo Ku | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yuki Naito | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Zaytseva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Andreea Mitu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kiara Nina Kucikova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Ziva Falkner | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Nina Radovanovic | 1-6, 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Martyna Kubka | 7-65, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Alevtina Ibragimova | 3-6, 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Sofya Lansere | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Deniz Dilek | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |