WEDSTRIJD
01.11.19 | Kwartfinale | Tamara Korpatsch | Amandine Hesse | 6-1, 6-1 | W60 Nantes | I. hard |
STATISTIEKEN
Tamara Korpatsch | Amandine Hesse | |
1e Service % | 19/40 (48%) | 23/39 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 17/19 (89%) | 13/23 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/21 (57%) | 4/16 (25%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 22/39 (56%) | 11/40 (28%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 51/79 (65%) | 28/79 (35%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Tamara Korpatsch | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Amandine Hesse | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Tamara Korpatsch | 1-1 | |
0-0, 0-15 | ||
2-1 | Amandine Hesse | |
0-0 | ||
Tamara Korpatsch | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-1 | Amandine Hesse | |
0-0, 15-0 | ||
Tamara Korpatsch | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Amandine Hesse | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, A-40[BP] | ||
Tamara Korpatsch | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Amandine Hesse | |
0-0 | ||
Tamara Korpatsch | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Amandine Hesse | |
0-0, 15-0, 15-15, A-40[BP] | ||
Tamara Korpatsch | 4-1 | |
0-0, 30-15 | ||
5-1 | Amandine Hesse | |
0-0 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Tamara Korpatsch vs. Amandine Hesse - onderlinge wedstrijden
01.11.19 | Kwartfinale | Tamara Korpatsch | Amandine Hesse | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W60 Nantes | I. hard |
27.03.18 | 1e ronde | Tamara Korpatsch | Amandine Hesse | 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | Croissy Beaubourg | I. hard |
08.07.16 | Kwartfinale | Amandine Hesse | Tamara Korpatsch | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | Contrexeville | Clay |
Tamara Korpatsch form & Amandine Hesse form
Tamara Korpatsch - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mai Hontama | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Greetje Minnen | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Yulia Putintseva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Elina Avanesyan | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Erika Andreeva | 7-65, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Danilovic | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Barbora Krejcikova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bernarda Pera | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Naomi Osaka | 3-6, 6-79 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Eva Lys | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Daria Snigur | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Zhuoxuan Bai | 6-1, 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 Kwalif. | vs. Ellen Perez | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ena Shibahara | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
29.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ashlyn Krueger | 6-77, 1-6 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Ons Jabeur | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Jodie Anna Burrage | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Yue Yuan | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Irina-Camelia Begu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cleveland - Hard | ||||
21.08.23 1e ronde | vs. Mirra Andreeva | 0-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.08.23 Kwalif. | vs. Magdalena Frech | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miyu Kato | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Stanford - Hard | ||||
16.08.23 2e ronde | vs. Yafan Wang | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Amandine Hesse - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Ana Candiotto | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Fanny Stollar | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Krejcova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Manon Leonard | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Jana Fett | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Suzan Lamens | 1-6, 7-67, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 1-6, 7-67, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.02.24 Kwalif. | vs. Mia Ristic | 6-4, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Darja Semenistaja | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Lina Glushko | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sameeksha Shroff | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Saville | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Lena Papadakis | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Catherine Harrison | 2-6, - Amandine Hesse - scratch | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. En Shuo Liang | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-1, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Yuliya Hatouka | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Arina Rodionova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Ana Filipa Santos | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
18.11.23 Halve finale | vs. Dominika Salkova | 6-2, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Kovaleva | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Valentina Ryser | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Marcelina Podlinska | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Celine Simunyu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |