WEDSTRIJD
18.09.22 | Kwalif. | Tamara Korpatsch | Leolia Jeanjean | 6-2, 0-0, - scratch | Budapest | Clay |
STATISTIEKEN
Tamara Korpatsch | Leolia Jeanjean | |
1e Service % | 11/22 (50%) | 18/32 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 9/11 (82%) | 9/18 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 4/11 (36%) | 3/14 (21%) |
Benutte Breakpoints | 3/9 (33%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 20/32 (63%) | 9/22 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 33/54 (61%) | 21/54 (39%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Tamara Korpatsch | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Leolia Jeanjean | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tamara Korpatsch | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Leolia Jeanjean | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Tamara Korpatsch | 3-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Leolia Jeanjean | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Tamara Korpatsch | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Leolia Jeanjean | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Tamara Korpatsch | 0-0 | |
0-0 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Tamara Korpatsch vs. Leolia Jeanjean - onderlinge wedstrijden
17.10.23 | 1e ronde | Tamara Korpatsch | Leolia Jeanjean | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | Cluj-Napoca | I. hard |
18.09.22 | Kwalif. | Tamara Korpatsch | Leolia Jeanjean | 6-2, 0-0, Leolia Jeanjean - scratch | wedstrijd detail | Budapest | Clay |
Tamara Korpatsch form & Leolia Jeanjean form
Tamara Korpatsch - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mai Hontama | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Greetje Minnen | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Yulia Putintseva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Elina Avanesyan | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Erika Andreeva | 7-65, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Danilovic | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Barbora Krejcikova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bernarda Pera | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Naomi Osaka | 3-6, 6-79 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Eva Lys | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Daria Snigur | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Zhuoxuan Bai | 6-1, 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 Kwalif. | vs. Ellen Perez | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ena Shibahara | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
29.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ashlyn Krueger | 6-77, 1-6 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Ons Jabeur | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Jodie Anna Burrage | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Yue Yuan | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Irina-Camelia Begu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cleveland - Hard | ||||
21.08.23 1e ronde | vs. Mirra Andreeva | 0-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.08.23 Kwalif. | vs. Magdalena Frech | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miyu Kato | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Stanford - Hard | ||||
16.08.23 2e ronde | vs. Yafan Wang | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Leolia Jeanjean - laatste wedstrijden
W75 Trnava - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 7-63, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
25.02.24 Kwalif. | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maya Joint | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Mccartney Kessler | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Rebecca Marino | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Yanina Wickmayer | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Audrey Albie | 6-74, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Sinja Kraus | 7-63, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde | vs. Caroline Dolehide | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Eva Lys | 2-6, 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Carole Monnet | 6-1, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Rodionova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Talia Gibson | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Sara Bejlek | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Petra Marcinko | 0-2, Petra Marcinko - scratch | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Nadia Podoroska | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 2e ronde | vs. Despina Papamichail | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde | vs. Amina Anshba | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
02.11.23 Kwartfinale | vs. Alexandra Eala | 4-6, 0-2, - Leolia Jeanjean - scratch | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Francesca Curmi | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Emeline Dartron | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Amandine Hesse | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Hanna Bougouffa | 6-0, 7-65 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Tamara Korpatsch | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Celine Naef | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Ashley Lahey | 6-3, 4-6, 0-4, - Leolia Jeanjean - scratch | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
24.09.23 Finale | vs. Petra Marcinko | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |