WEDSTRIJD
27.06.21 | 1e ronde van de kwal. | Tamara Malesevic | Ralitsa Alexandrova | 6-3, 6-3 | W15 Prokuplje | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Bulgaria
17.11.02, 21 Jaar
17.11.02, 21 Jaar
Tamara Malesevic vs. Ralitsa Alexandrova - onderlinge wedstrijden
27.06.21 | 1e ronde van de kwal. | Tamara Malesevic | Ralitsa Alexandrova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Prokuplje | Clay |
Tamara Malesevic form & Ralitsa Alexandrova form
Tamara Malesevic - laatste wedstrijden
W15 Banja - Clay | ||||
08.06.22 1e ronde | vs. Denislava Glushkova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairo - Clay | ||||
26.01.22 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
19.01.22 1e ronde | vs. Anastasia Nefedova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
12.01.22 1e ronde | vs. Louise Brunskog | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Eleni Christofi | 0-2, - Tamara Malesevic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.11.21 2e ronde | vs. Simona Ogescu | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.11.21 1e ronde | vs. Camille Moga | 4-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
04.11.21 2e ronde | vs. Sofia Milatova | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.11.21 1e ronde | vs. Doroteja Petrovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
16.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Aneta Laboutkova | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Milovanovic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Andreea Velcea | 6-4, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
29.06.21 Kwalif. | vs. Eszter Meri | 6-4, 0-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
28.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ana Prso | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ralitsa Alexandrova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.06.21 1e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 6-2, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
03.06.21 2e ronde | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.06.21 1e ronde | vs. Nicole Khirin | 6-0, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
27.05.21 2e ronde | vs. Lena Papadakis | 4-6, 0-1, - Tamara Malesevic - scratch | wedstrijd detail | |
26.05.21 1e ronde | vs. Lena Greiner | 6-0, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.05.21 Kwalif. | vs. Silvia Martinez Jimenez | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Juliane Triebe | 6-4, 3-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
22.05.21 Halve finale | vs. Lena Papadakis | 6-3, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.05.21 Kwartfinale | vs. Maelys Bougrat | 3-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.05.21 2e ronde | vs. Juliane Triebe | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.05.21 1e ronde | vs. Karen Marthiens | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tamira Paszek | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Elsa Wan | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jenna Defalco | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Pervinca Curci | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail |
Ralitsa Alexandrova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
30.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Aoi Ito | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mahya Khodaverdi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.11.21 Kwalif. | vs. Mavie Osterreicher | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Fernanda Morales | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Ksenia Laskutova | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.11.21 Kwalif. | vs. Nanari Katsumi | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Amelia Tarasova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dila Beril Guclu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
14.10.21 1e ronde | vs. Melis Sezer | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
11.10.21 Kwalif. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Adela Moravcova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
04.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Martha Matoula | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Elif Albayrak | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Svatikova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Noka Juric | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Malesevic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lucie Havlickova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Feyza Ebrar Aydin | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.03.21 Kwalif. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 7-5, 13-11 | wedstrijd detail | |
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Oana Smaranda Corneanu | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maileen Nuudi | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Beatris Spasova | 4-6, 6-2, 12-14 | wedstrijd detail | |
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Angelika Shapovalova | 6-2, 1-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.12.20 Kwalif. | vs. Mariia Bergen | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. Alara Ayaz | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Duru Soke | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.12.20 2e ronde | vs. Diane Parry | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.12.20 Kwalif. | vs. Miray Konar | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |