WEDSTRIJD
11.11.17 | Halve finale | Tamara Zidansek | Mai Minokoshi | 6-1, 7-65 | Bendigo | Hard |
STATISTIEKEN
Tamara Zidansek | Mai Minokoshi | |
1e Service % | 58/70 (83%) | 48/71 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 39/58 (67%) | 30/48 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/12 (67%) | 9/23 (39%) |
Benutte Breakpoints | 3/4 (75%) | 0/6 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/71 (45%) | 23/70 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 79/141 (56%) | 62/141 (44%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Tamara Zidansek vs. Mai Minokoshi - onderlinge wedstrijden
11.11.17 | Halve finale | Tamara Zidansek | Mai Minokoshi | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | Bendigo | Hard |
Tamara Zidansek form & Mai Minokoshi form
Tamara Zidansek - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-3, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Jule Niemeier | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Clara Tauson | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 6-72, 6-72 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Elena Pridankina | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Katie Volynets | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Nadia Podoroska | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Schmiedlova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
11.11.23 | vs. Jasmine Paolini | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 | vs. Yulia Putintseva | 6-2, 2-6, - Tamara Zidansek - scratch | wedstrijd detail | |
07.11.23 | vs. Daria Saville | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Francesca Curmi | 4-6, 1-3, - Tamara Zidansek - scratch | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Sara Errani | 2-6, 7-66, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
16.09.23 Halve finale | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Erika Andreeva | 6-4, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Pia Lovric | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
10.09.23 Finale | vs. Rebecca Sramkova | 3-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.09.23 Halve finale | vs. Alize Cornet | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Katarzyna Kawa | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Darja Semenistaja | 6-1, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
25.08.23 Kwalif. | vs. Tatiana Prozorova | 6-711, 6-3, 6-78 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Sramkova | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
12.08.23 Halve finale | vs. Julia Grabher | 6-4, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.08.23 Kwartfinale | vs. Sara Errani | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Daniela Seguel | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Lola Radivojevic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Mai Minokoshi - laatste wedstrijden
W25 Perth - Hard | ||||
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Sri Peddi Reddy | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.02.20 Kwalif. | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 7-65, 4-10 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Evana Bowell | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
17.02.20 Kwalif. | vs. Mana Kawamura | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Angelina Subotic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Prescott | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
05.02.20 1e ronde | vs. Fang Ying Xun | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.02.20 Kwalif. | vs. Ho Ching Wu | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Rada Manataweewat | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Natthapat Piwbangruk | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
27.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Abigail Tere-Apisah | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Arisara Jongma | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Yuuki Tanaka | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Brisbane - Hard | ||||
29.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Misaki Matsuda | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Cyan Sun | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Darwin - Hard | ||||
24.09.19 Kwalif. | vs. Nagi Hanatani | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Robu Kajitani | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Olivia Rogowska | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Jinan - Hard | ||||
27.08.19 Kwalif. | vs. Meiling Wang | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Wei Zheng | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Tsukuba - Hard | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Kyoka Okamura | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Huangshan - Hard | ||||
13.08.19 1e ronde | vs. Eudice Wong Chong | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Taipei - Hard | ||||
02.08.19 Kwartfinale | vs. Risa Ushijima | 6-2, 6-75, 6-78 | wedstrijd detail | |
01.08.19 2e ronde | vs. Ya-Yi Yang | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.07.19 1e ronde | vs. Dan Ni Wang | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
23.07.19 1e ronde | vs. Aldila Sutjiadi | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W80 Nur - Hard | ||||
16.07.19 1e ronde | vs. Vivian Heisen | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ulanqab - Hard | ||||
10.07.19 2e ronde | vs. Fang Ying Xun | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.07.19 1e ronde | vs. Ji-Hee Choi | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Luzhou - Hard | ||||
28.05.19 1e ronde | vs. Qiu Yu Ye | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |