WEDSTRIJD
07.01.23 | 1e ronde van de kwal. | Tamara Zidansek | Zara Larke | 6-0, 6-1 | Hobart | Hard |
STATISTIEKEN
Tamara Zidansek | Zara Larke | |
1e Service % | 21/37 (57%) | 24/47 (51%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 15/21 (71%) | 9/24 (38%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/16 (56%) | 6/23 (26%) |
Benutte Breakpoints | 7/13 (54%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/47 (68%) | 13/37 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/84 (67%) | 28/84 (33%) |
Dubbele fouten | 4 | 5 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Tamara Zidansek | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Zara Larke | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tamara Zidansek | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Zara Larke | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Tamara Zidansek | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Zara Larke | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Tamara Zidansek | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Zara Larke | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Tamara Zidansek | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Zara Larke | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Tamara Zidansek | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
25.04.05, 18 Jaar
25.04.05, 18 Jaar
Tamara Zidansek vs. Zara Larke - onderlinge wedstrijden
07.01.23 | 1e ronde van de kwal. | Tamara Zidansek | Zara Larke | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | Hobart | Hard |
Tamara Zidansek form & Zara Larke form
Tamara Zidansek - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-3, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Jule Niemeier | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Clara Tauson | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 6-72, 6-72 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Elena Pridankina | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Katie Volynets | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Nadia Podoroska | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Schmiedlova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
11.11.23 | vs. Jasmine Paolini | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 | vs. Yulia Putintseva | 6-2, 2-6, - Tamara Zidansek - scratch | wedstrijd detail | |
07.11.23 | vs. Daria Saville | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Francesca Curmi | 4-6, 1-3, - Tamara Zidansek - scratch | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Sara Errani | 2-6, 7-66, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
16.09.23 Halve finale | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Erika Andreeva | 6-4, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Pia Lovric | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
10.09.23 Finale | vs. Rebecca Sramkova | 3-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.09.23 Halve finale | vs. Alize Cornet | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Katarzyna Kawa | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Darja Semenistaja | 6-1, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
25.08.23 Kwalif. | vs. Tatiana Prozorova | 6-711, 6-3, 6-78 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Sramkova | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
12.08.23 Halve finale | vs. Julia Grabher | 6-4, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.08.23 Kwartfinale | vs. Sara Errani | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Daniela Seguel | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Lola Radivojevic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Zara Larke - laatste wedstrijden
W15 Caloundra - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Chisa Hosonuma | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Ramu Ueda | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Ashleigh Simes | 6-1, 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W15 Los - Hard | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Fangran Tian | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 San - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Katherine Hui | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Rancho - Hard | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Madison Bourguignon | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 Kwalif. | vs. Margaret Hui | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Mochernak | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Bethany - Clay | ||||
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luciana Perry | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Kennedy Shaffer | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Emma Lella | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dia Evtimova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Swan - Grass | ||||
28.02.23 1e ronde | vs. Lisa Mays | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Swan - Grass | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Paige Mary Hourigan | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sayaki Mcculloch | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Australian Open - Hard | ||||
23.01.23 2e ronde | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-711, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.01.23 1e ronde | vs. Ashton Bowers | 7-5, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
07.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Zidansek | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Australian Open - Hard | ||||
25.01.22 2e ronde | vs. Angella Okutoyi | 6-70, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.01.22 1e ronde | vs. Johanne Svendsen | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60+H Traralgon - Hard | ||||
02.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Richel Hogenkamp | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail |