WEDSTRIJD
08.11.17 | 2e ronde | Tammi Patterson | Destanee Aiava | 7-5, 6-4 | Bendigo | Hard |
STATISTIEKEN
Tammi Patterson | Destanee Aiava | |
1e Service % | 48/76 (63%) | 47/83 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 36/48 (75%) | 29/47 (62%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/28 (36%) | 13/36 (36%) |
Benutte Breakpoints | 5/11 (45%) | 3/10 (30%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 41/83 (49%) | 30/76 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 87/159 (55%) | 72/159 (45%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces | 2 | 5 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Tammi Patterson vs. Destanee Aiava - onderlinge wedstrijden
17.12.17 | Finale | Destanee Aiava | Tammi Patterson | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | Australian Open | Hard |
08.11.17 | 2e ronde | Tammi Patterson | Destanee Aiava | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | Bendigo | Hard |
Tammi Patterson form & Destanee Aiava form
Tammi Patterson - laatste wedstrijden
W25 Canberra - Clay | ||||
17.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Bojana Marinkov | 6-2, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W25 Mildura - Grass | ||||
07.03.19 2e ronde | vs. Naiktha Bains | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.19 1e ronde | vs. Romy Koelzer | 7-65, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Launceston - Hard | ||||
28.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Wallace | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Burnie - Hard | ||||
21.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Abbie Myers | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cairns - Hard | ||||
19.09.18 1e ronde | vs. Sara Tomic | 6-72, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.09.18 2e ronde | vs. Astra Sharma | 1-6, 0-4, - Tammi Patterson - scratch | wedstrijd detail | |
Aschaffenburg - Clay | ||||
03.07.18 1e ronde | vs. Ivana Jorovic | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Stuttgart Vaihingen - Clay | ||||
26.06.18 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ilkley - Grass | ||||
17.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Freya Christie | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
Manchester - Grass | ||||
10.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Allen | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Surbiton - Grass | ||||
03.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Duval | 7-64, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Karuizawa - Carpet | ||||
26.05.18 Halve finale | vs. Momoko Kobori | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.05.18 Kwartfinale | vs. Asia Muhammad | 6-4, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.05.18 2e ronde | vs. Nagi Hanatani | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.05.18 1e ronde | vs. Aiko Yoshitomi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Kurume - Carpet | ||||
18.05.18 Kwartfinale | vs. Abbie Myers | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.05.18 2e ronde | vs. Olivia Tjandramulia | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.05.18 1e ronde | vs. Katie Boulter | 3-6, 6-4, Katie Boulter - scratch | wedstrijd detail | |
Fukuoka - Carpet | ||||
10.05.18 2e ronde | vs. Katie Boulter | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.05.18 1e ronde | vs. Haruka Kaji | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
Gifu - Hard | ||||
30.04.18 Kwalif. | vs. Abbie Myers | 4-6, 6-4, 6-73 | wedstrijd detail | |
29.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nagisa Morimoto | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 3-0, Ayumi Koshiishi - scratch | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ysaline Bonaventure | 6-71, 5-7 | wedstrijd detail | |
Sydney - Hard | ||||
05.01.18 1e ronde van de kwal. | vs. Johanna Larsson | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
29.12.17 1e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Wallace | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Australian Open - Hard | ||||
17.12.17 Finale | vs. Destanee Aiava | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.12.17 Halve finale | vs. Arina Rodionova | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.12.17 Kwartfinale | vs. Naiktha Bains | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail |
Destanee Aiava - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
29.03.24 Kwartfinale | vs. Lanlana Tararudee | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Ikumi Yamazaki | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Lanlana Tararudee | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Naiktha Bains | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Erina Hayashi | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Amarni Banks | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 7-67, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Dayeon Back | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Aoi Ito | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Elena Micic | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Sara Saito | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Erika Sema | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Kwalif. | vs. Renata Zarazua | 7-65, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jil Teichmann | 2-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chloe Paquet | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lulu Sun | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Maddison Inglis | 2-6, - Destanee Aiava - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Taylah Preston | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Haruna Arakawa | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Maddison Inglis | 7-5, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Astra Sharma | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Maya Joint | 6-75, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Su Jeong Jang | 6-3, 6-75, 7-67 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Eri Hozumi | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Alana Parnaby | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Maddison Inglis | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Taylah Preston | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Erika Sema | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Chihiro Muramatsu | 3-6, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail |