WEDSTRIJD
03.05.21 | 1e ronde van de kwal. | Tara Malik | Caterina Odorizzi | 7-5, 6-2 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
USA
02.10.02, 21 Jaar
02.10.02, 21 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
01.04.02, 22 Jaar
01.04.02, 22 Jaar
Tara Malik vs. Caterina Odorizzi - onderlinge wedstrijden
03.05.21 | 1e ronde van de kwal. | Tara Malik | Caterina Odorizzi | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Tara Malik form & Caterina Odorizzi form
Tara Malik - laatste wedstrijden
W15 Cordoba - Clay | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Alicia Herrero Linana | - | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Eliana Nair Zanuttini | 6-0, 7-65 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Ascheri | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Wesley - Clay | ||||
05.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chieh-Yu Hsu | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Carolyn Campana | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Najah Dawson | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
26.06.23 Kwalif. | vs. Isabelle Boulais | 4-6, 1-2, - Tara Malik - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
21.06.23 2e ronde | vs. Emily Seibold | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.06.23 Kwalif. | vs. Kacie Harvey | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Sumter - Hard | ||||
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mary Stoiana | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Recife - Clay | ||||
25.05.23 2e ronde | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Curitiba - Clay | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Lourdes Ayala | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Clay | ||||
09.05.23 Kwalif. | vs. Kennedy Shaffer | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Victoria Majesty Nita | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
17.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Elise Casares | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
11.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hanna Chang | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Toronto - I. hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.02.23 Kwalif. | vs. Anna-Raphaelle Serghi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jargal Altansarnai | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Petit - Hard | ||||
18.01.23 1e ronde | vs. Emma Lene | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Fort - Hard | ||||
12.01.23 2e ronde | vs. Sarah Iliev | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.01.23 1e ronde | vs. Kristen Seabury | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Santo - Hard | ||||
02.12.22 Kwartfinale | vs. Carolyn Ansari | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.12.22 2e ronde | vs. Brenda Yoris | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.11.22 1e ronde | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Santo - Hard | ||||
22.11.22 1e ronde | vs. Lucie Petruzelova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Florianopolis - Hard | ||||
24.01.22 Kwalif. | vs. Merel Hoedt | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Caterina Odorizzi - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Martina Marusinova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Martina Marusinova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Darya Volkova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alisa Vasileva | 7-66, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Asli Oktay | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vladislava Andreevskaya | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ioana Zvonaru | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lucie Pawlak | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Masha Lazarenko | 6-3, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.12.23 1e ronde | vs. Jiaqi Wang | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.12.23 Kwalif. | vs. Xenia Bandurowska | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tanika Tyra Panaino | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Marie Weckerle | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matilde Magrini | 5-2, Matilde Magrini - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Anastasiia Firman | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bruna Melato | 6-2, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
19.09.23 Kwalif. | vs. Irene Lavino | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. K Derhem | K Derhem - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Fiano - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Maria Toma | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Camilla Iervolino | 6-4, 2-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Tsygourova | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
22.08.23 Kwalif. | vs. Marie Weckerle | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Oceanne Lopez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Duffel - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Maelle Leclercq | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Madelief Hageman | 2-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Berta Bonardi | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Boehner | 4-6, 7-64, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
25.07.23 Kwalif. | vs. Chanel Janssen | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail |