WEDSTRIJD
23.08.21 | 2e ronde van de kwal. | Tara Malik | Marija Semenistaja | 7-5, 6-2 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
USA
02.10.02, 21 Jaar
02.10.02, 21 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Latvia
16.09.02, 21 Jaar
16.09.02, 21 Jaar
Tara Malik vs. Marija Semenistaja - onderlinge wedstrijden
23.08.21 | 2e ronde van de kwal. | Tara Malik | Marija Semenistaja | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Tara Malik form & Marija Semenistaja form
Tara Malik - laatste wedstrijden
W15 Cordoba - Clay | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Alicia Herrero Linana | - | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Eliana Nair Zanuttini | 6-0, 7-65 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Ascheri | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Wesley - Clay | ||||
05.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chieh-Yu Hsu | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Carolyn Campana | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Najah Dawson | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
26.06.23 Kwalif. | vs. Isabelle Boulais | 4-6, 1-2, - Tara Malik - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
21.06.23 2e ronde | vs. Emily Seibold | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.06.23 Kwalif. | vs. Kacie Harvey | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Sumter - Hard | ||||
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mary Stoiana | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Recife - Clay | ||||
25.05.23 2e ronde | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Curitiba - Clay | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Lourdes Ayala | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Clay | ||||
09.05.23 Kwalif. | vs. Kennedy Shaffer | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Victoria Majesty Nita | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
17.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Elise Casares | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
11.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hanna Chang | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Toronto - I. hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.02.23 Kwalif. | vs. Anna-Raphaelle Serghi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jargal Altansarnai | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Petit - Hard | ||||
18.01.23 1e ronde | vs. Emma Lene | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Fort - Hard | ||||
12.01.23 2e ronde | vs. Sarah Iliev | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.01.23 1e ronde | vs. Kristen Seabury | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Santo - Hard | ||||
02.12.22 Kwartfinale | vs. Carolyn Ansari | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.12.22 2e ronde | vs. Brenda Yoris | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.11.22 1e ronde | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Santo - Hard | ||||
22.11.22 1e ronde | vs. Lucie Petruzelova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Florianopolis - Hard | ||||
24.01.22 Kwalif. | vs. Merel Hoedt | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Marija Semenistaja - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Helena Buchwald | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Elina Popescu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Meta Marenk | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Aya El Aouni | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Delia Gaillard | 4-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sandeepti Singh Rao | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carla Fity | 5-1, Carla Fity - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dilara Okur | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Emily Welker | 6-4, 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Sarah Iliev | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Irina Balus | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Livia Keller | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Nina Vargova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Maria Mihail | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ulyana Hrabavets | 1-5, - Marija Semenistaja - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Maria Toma | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Sofiia Nagornaia | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Jakovleva | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Tamari Gagoshidze | 6-74, 6-72 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ketevan Jeladze | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Kranjska - Clay | ||||
13.06.23 Kwalif. | vs. Margarita Ignatjeva | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liisa Varul | 6-1, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Poertschach - Clay | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Stefania Bojica | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
07.05.23 Kwalif. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tasha Cacciato | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
19.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Naroa Aranzabal | 6-4, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Xenia Bandurowska | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |