WEDSTRIJD
07.02.21 | 1e ronde van de kwal. | Tara Wurth | Elif Tuana Gunal | 6-0, 6-0 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Turkey
25.05.05, 18 Jaar
25.05.05, 18 Jaar
Tara Wurth vs. Elif Tuana Gunal - onderlinge wedstrijden
07.02.21 | 1e ronde van de kwal. | Tara Wurth | Elif Tuana Gunal | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Tara Wurth form & Elif Tuana Gunal form
Tara Wurth - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Irina-Camelia Begu | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Deborah Chiesa | 6-4, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Nefisa Berberovic | 2-5, -def. | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eleni Christofi | 7-5, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Cristina Dinu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Marcelina Podlinska | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
10.02.24 Kwartfinale | vs. Lina Gjorcheska | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Tena Lukas | 6-0, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Selena Janicijevic | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.02.24 Kwalif. | vs. Lucie Pawlak | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alina Granwehr | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Celine Eiselmeier | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Bassols Ribera | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
18.01.24 3e ronde | vs. Polona Hercog | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
22.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Rodionova | 6-710, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Koper - Clay | ||||
19.04.23 2e ronde | vs. Veronika Erjavec | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - Clay | ||||
14.04.23 | vs. Malene Helgo | 0-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.04.23 | vs. Rebecca Peterson | 6-73, 6-75 | wedstrijd detail | |
12.04.23 | vs. Lola Radivojevic | 2-6, 7-65, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.04.23 | vs. Gergana Topalova | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Split - Clay | ||||
08.04.23 Finale | vs. Sara Bejlek | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.04.23 Halve finale | vs. Veronika Erjavec | 6-3, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.04.23 Kwartfinale | vs. Petra Marcinko | 7-64, 7-64 | wedstrijd detail | |
05.04.23 2e ronde | vs. Iva Primorac | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.04.23 1e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 6-3, 7-60 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
21.03.23 1e ronde | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Elif Tuana Gunal - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Pavlova | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Celine Simunyu | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Akiho Maruyama | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Laskutova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Artemyeva | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Martinez Gomez | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.01.22 1e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Kudashova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Greta Medeghini | 3-6, 6-3, 10-12 | wedstrijd detail | |
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Victoria Burstein | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tamari Gagoshidze | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Pelin Colak | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mariana Drazic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.03.21 1e ronde | vs. Na-Lae Han | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tara Wurth | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Dilara Okur | 5-7, 6-4, 9-11 | wedstrijd detail |