WEDSTRIJD
15.12.20 | 1e ronde | Tara Wurth | Natalia Szabanin | 6-2, - scratch | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Tara Wurth | Natalia Szabanin | |
1e Service % | 19/27 (70%) | 22/42 (52%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 14/19 (74%) | 13/22 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 4/8 (50%) | 8/20 (40%) |
Benutte Breakpoints | 2/9 (22%) | 0/3 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 21/42 (50%) | 9/27 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 39/69 (57%) | 30/69 (43%) |
Dubbele fouten | 0 | 3 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Natalia Szabanin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Tara Wurth | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Natalia Szabanin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Tara Wurth | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Natalia Szabanin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Tara Wurth | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Natalia Szabanin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tara Wurth | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Natalia Szabanin | |
0-0 | ||
et. | Natalia Szabanin | |
0-0 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Tara Wurth vs. Natalia Szabanin - onderlinge wedstrijden
26.06.22 | Finale | Natalia Szabanin | Tara Wurth | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | W25 Prokuplje | Clay |
15.12.20 | 1e ronde | Tara Wurth | Natalia Szabanin | 6-2, Natalia Szabanin - scratch | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Tara Wurth form & Natalia Szabanin form
Tara Wurth - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Irina-Camelia Begu | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Deborah Chiesa | 6-4, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Nefisa Berberovic | 2-5, -def. | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eleni Christofi | 7-5, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Cristina Dinu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Marcelina Podlinska | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Tena Lukas | 6-0, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Kwartfinale | vs. Lina Gjorcheska | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Selena Janicijevic | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.02.24 Kwalif. | vs. Lucie Pawlak | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alina Granwehr | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Celine Eiselmeier | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Bassols Ribera | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
18.01.24 3e ronde | vs. Polona Hercog | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
22.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Rodionova | 6-710, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Koper - Clay | ||||
19.04.23 2e ronde | vs. Veronika Erjavec | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - Clay | ||||
14.04.23 | vs. Malene Helgo | 0-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.04.23 | vs. Rebecca Peterson | 6-73, 6-75 | wedstrijd detail | |
12.04.23 | vs. Lola Radivojevic | 2-6, 7-65, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.04.23 | vs. Gergana Topalova | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Split - Clay | ||||
08.04.23 Finale | vs. Sara Bejlek | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.04.23 Halve finale | vs. Veronika Erjavec | 6-3, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.04.23 Kwartfinale | vs. Petra Marcinko | 7-64, 7-64 | wedstrijd detail | |
05.04.23 2e ronde | vs. Iva Primorac | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.04.23 1e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 6-3, 7-60 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
21.03.23 1e ronde | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Natalia Szabanin - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Nika Radisic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Paula Arias Manjon | 3-6, 6-0, 10-7 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marta Ferrer Sole | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Iva Primorac | 7-65, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Naima Karamoko | 4-6, 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
03.03.24 Finale | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 1-3, - Natalia Szabanin - scratch | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Jenny Duerst | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Anastasia Iamachkine | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Aryana Bartlett | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.24 Finale | vs. Rebecca Munk Mortensen | 4-6, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Isabel Skoog | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Maelle Leclercq | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Julie Belgraver | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Carson Branstine | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Amandine Monnot | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Ashley Lahey | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Naima Karamoko | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Katie Swan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Dominika Salkova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Hanne Vandewinkel | 2-6, 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Ines Murta | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Pia Lovric | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Sinja Kraus | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Fiona Ganz | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |