WEDSTRIJD
31.05.21 | Kwalif. | Tatiana Pieri | Alexandra Osborne | 6-0, 6-0 | W25 Grado | Clay |
STATISTIEKEN
Tatiana Pieri | Alexandra Osborne | |
1e Service % | 34/47 (72%) | 26/43 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/34 (71%) | 12/26 (46%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/13 (54%) | 2/17 (12%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 0/4 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/43 (67%) | 16/47 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/90 (67%) | 30/90 (33%) |
Dubbele fouten | 0 | 4 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Alexandra Osborne | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tatiana Pieri | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Alexandra Osborne | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Tatiana Pieri | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Alexandra Osborne | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tatiana Pieri | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tatiana Pieri | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tatiana Pieri | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tatiana Pieri | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Tatiana Pieri vs. Alexandra Osborne - onderlinge wedstrijden
31.05.21 | Kwalif. | Tatiana Pieri | Alexandra Osborne | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Grado | Clay |
Tatiana Pieri form & Alexandra Osborne form
Tatiana Pieri - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
25.04.24 2e ronde | vs. Natalia Szabanin | 6-0, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.04.24 1e ronde | vs. Alice Robbe | 7-65, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Koper - Clay | ||||
17.04.24 1e ronde | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.04.24 Kwalif. | vs. Anika Jaskova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Veritsa Yaneva | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Santa - Clay | ||||
06.04.24 Halve finale | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.04.24 Kwartfinale | vs. Aurora Zantedeschi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.04.24 2e ronde | vs. Anouk Koevermans | 6-4, 6-78, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.04.24 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-2, 7-68 | wedstrijd detail | |
02.04.24 Kwalif. | vs. Giulia Carbonaro | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vittoria Paganetti | 6-1, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Martina Colmegna | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Lucie Havlickova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
23.02.24 2e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Oana Gavrila | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Ariana Geerlings | 6-0, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Maria Kozyreva | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Layne Sleeth | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 1-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Allura Zamarripa | 5-7, 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marine Partaud | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
16.01.24 Kwalif. | vs. Lea Ma | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Esther Vyrlan | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Akasha Urhobo | 0-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 Kwalif. | vs. Savanna Ly | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rhea Verma | 6-4, 4-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
28.10.23 2e ronde | vs. Katharina Hobgarski | Katharina Hobgarski - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
28.10.23 Kwartfinale | vs. Brenda Fruhvirtova | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Deborah Chiesa | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Tena Lukas | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail |
Alexandra Osborne - laatste wedstrijden
W50 Wuning - Hard | ||||
21.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Xichen Zhao | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Paris Corley | 6-76, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Lorena Schaedel | 6-1, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Isabella Basson | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Relebogile Sereo | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mio Mushika | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Peyre | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amelie Van Impe | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Annabelle Davis | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chelsea Fontenel | 6-74, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Terziyska | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Pawlak | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Ilkley - Grass | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zhuoxuan Bai | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Surbiton - Grass | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yanina Wickmayer | 1-6, - Alexandra Osborne - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Naples - Clay | ||||
09.05.23 Kwalif. | vs. Haley Giavara | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ena Koike | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
W100 Bonita - Clay | ||||
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Tjandramulia | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Charlottesville - Clay | ||||
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Grace Min | 7-66, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
17.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Tjandramulia | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
11.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hiroko Kuwata | 7-5, 0-3, - Alexandra Osborne - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Jackson - Clay | ||||
04.04.23 Kwalif. | vs. Ena Koike | 7-64, 0-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
21.03.23 1e ronde | vs. Yuki Naito | 6-2, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.03.23 Kwalif. | vs. Erina Hayashi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-1, 6-74, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Micic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |