WEDSTRIJD
16.02.15 | Kwalif. | Tayisiya Morderger | Demi Schuurs | 6-3, 6-3 | Kreuzlingen | Carpet |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Tayisiya Morderger vs. Demi Schuurs - onderlinge wedstrijden
16.02.15 | Kwalif. | Tayisiya Morderger | Demi Schuurs | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Kreuzlingen | Carpet |
05.08.13 | 1e ronde van de kwal. | Tayisiya Morderger | Demi Schuurs | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | Koksijde | Clay |
Tayisiya Morderger form & Demi Schuurs form
Tayisiya Morderger - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Amarni Banks | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Carmen Corley | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tamira Paszek | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Alevtina Ibragimova | 6-1, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Milovanovic | 6-1, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Alice Robbe | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Emmanuelle Salas | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maryna Kolb | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Nina Potocnik | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Nadine Keller | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Kuzmova | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amandine Monnot | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Paula Rumpf | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Schubries | 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Victoria Kan | 7-62, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Nina Vargova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Veleva | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Vivian Wolff | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Verena Meliss | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diletta Cherubini | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Kozerki - Hard | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Siskova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Prague - Hard | ||||
30.07.23 Kwalif. | vs. Elvina Kalieva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Anika Jaskova | 7-5, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Demi Schuurs - laatste wedstrijden
Guadalajara - Hard | ||||
17.09.23 1e ronde | vs. Martina Trevisan | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Kwalif. | vs. Elvina Kalieva | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Shinikova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
02.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ulrikke Eikeri | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Montreal - Hard | ||||
07.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Martincova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Montreal - Hard | ||||
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sesil Karatantcheva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
's-Hertogenbosch - Grass | ||||
09.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Fanny Stollar | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
's-Hertogenbosch - Grass | ||||
06.06.15 2e ronde van de kwal. | vs. Richel Hogenkamp | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.06.15 1e ronde van de kwal. | vs. Elitsa Kostova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Kreuzlingen - Carpet | ||||
16.02.15 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Kolarova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.02.15 2e ronde van de kwal. | vs. Petra Krejsova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.02.15 Kwalif. | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Grenoble - I. hard | ||||
02.02.15 2e ronde van de kwal. | vs. Natalie Proese | 5-7, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.02.15 Kwalif. | vs. Clemence Fayol | 6-2, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.02.15 1e ronde van de kwal. | vs. Jenny Jullien | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Sousse - Hard | ||||
08.12.14 Kwartfinale | vs. Teresa Malikova | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.12.14 1e ronde | vs. Nelise Verster | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.12.14 2e ronde | vs. Katerina Kaminkova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Sousse - Hard | ||||
01.12.14 2e ronde | vs. Dea Herdzelas | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.12.14 1e ronde | vs. Mia Eklund | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
17.11.14 1e ronde | vs. Mayar Sherif | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.11.14 Kwartfinale | vs. Marie Benoit | 7-62, 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
17.11.14 2e ronde | vs. Roos Van Der Zwaan | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
10.11.14 Kwalif. | vs. Paula Badosa Gibert | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.11.14 2e ronde van de kwal. | vs. Cristiana Ferrando | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Alphen aan - Clay | ||||
01.09.14 1e ronde | vs. Sara Sorribes Tormo | 7-5, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Wanfercee Baulet - Clay | ||||
18.08.14 2e ronde van de kwal. | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.08.14 1e ronde | vs. Tatiana Bua | 6-2, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.08.14 Kwalif. | vs. Emma Janssen | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Koksijde - Clay | ||||
04.08.14 2e ronde | vs. Richel Hogenkamp | 7-5, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |