WEDSTRIJD
09.03.23 | 2e ronde | Tena Lukas | Nigina Abduraimova | 6-3, 7-5 | W60 Astana | I. hard |
STATISTIEKEN
Tena Lukas | Nigina Abduraimova | |
1e Service % | 30/60 (50%) | 52/84 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/30 (73%) | 28/52 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/30 (43%) | 13/32 (41%) |
Benutte Breakpoints | 6/13 (46%) | 3/7 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 43/84 (51%) | 25/60 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 78/144 (54%) | 66/144 (46%) |
Dubbele fouten | 8 | 8 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Tena Lukas | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Nigina Abduraimova | |
0-0, 40-0[BP] | ||
2-0 | Nigina Abduraimova | |
Tena Lukas | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Tena Lukas | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Nigina Abduraimova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Tena Lukas | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Nigina Abduraimova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Tena Lukas | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Nigina Abduraimova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tena Lukas | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Nigina Abduraimova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Tena Lukas | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Nigina Abduraimova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Tena Lukas | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Nigina Abduraimova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Tena Lukas | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Nigina Abduraimova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tena Lukas | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Nigina Abduraimova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tena Lukas | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Tena Lukas vs. Nigina Abduraimova - onderlinge wedstrijden
09.03.23 | 2e ronde | Tena Lukas | Nigina Abduraimova | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | W60 Astana | I. hard |
17.05.22 | 1e ronde | Tena Lukas | Nigina Abduraimova | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | W60 Rome | Clay |
Tena Lukas form & Nigina Abduraimova form
Tena Lukas - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Rosatello | 7-60, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Despina Papamichail | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Eleni Christofi | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Emma Fulvia Wiesenfeld | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
16.02.24 2e ronde | vs. Carson Branstine | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.02.24 Finale | vs. Polona Hercog | 2-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Kwartfinale | vs. Rositsa Dencheva | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Tara Wurth | 0-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Lucie Pawlak | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Popovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Leonie Kung | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Francesca Curmi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Tereza Smitkova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Andreea Mitu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Gloria Ceschi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Diane Parry | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Lola Radivojevic | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Anna Turati | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Dea Herdzelas | 7-63, 7-67 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Tatiana Pieri | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail |
Nigina Abduraimova - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Ayla Aksu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Carolina Kuhl | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Francisca Jorge | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Simona Waltert | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Ella Seidel | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chia Yi Tsao | 7-5, 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dalma Galfi | 5-7, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Dominika Salkova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Pigossi | 5-7, 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Peterson | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Anna Blinkova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 3-1, Susan Bandecchi - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
09.12.23 Halve finale | vs. Anastasia Tikhonova | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Isabella Shinikova | 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.12.23 2e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-0, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Sabine Lisicki | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Arina Rodionova | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Aneta Kladivova | 6-0, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Jesika Maleckova | 6-76, 6-2, 2-1, Jesika Maleckova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Bengaluru - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Zeel Desai | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Austin - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Ava Markham | 7-63, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Mccartney Kessler | 7-63, 6-70, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Emma Wilson | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Viktorija Golubic | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Timea Babos | 6-2, 6-71, 6-73 | wedstrijd detail |