WEDSTRIJD
01.03.23 | 1e ronde | Tena Lukas | Zhibek Kulambayeva | 6-2, 7-63 | W40 Astana | I. hard |
STATISTIEKEN
Tena Lukas | Zhibek Kulambayeva | |
1e Service % | 38/71 (54%) | 41/67 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/38 (63%) | 22/41 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/33 (52%) | 11/26 (42%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 3/7 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/67 (51%) | 30/71 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 75/138 (54%) | 63/138 (46%) |
Dubbele fouten | 9 | 5 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Tena Lukas | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Tena Lukas | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tena Lukas | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tena Lukas | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-2 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Tena Lukas | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Tena Lukas | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Tena Lukas | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-40[BP] | ||
3-2 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Tena Lukas | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-3 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Tena Lukas | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Tena Lukas | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tena Lukas | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 3-2, 4-2, 4-3, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Tena Lukas vs. Zhibek Kulambayeva - onderlinge wedstrijden
01.03.23 | 1e ronde | Tena Lukas | Zhibek Kulambayeva | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | W40 Astana | I. hard |
Tena Lukas form & Zhibek Kulambayeva form
Tena Lukas - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Rosatello | 7-60, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Despina Papamichail | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Eleni Christofi | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Emma Fulvia Wiesenfeld | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
16.02.24 2e ronde | vs. Carson Branstine | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.02.24 Finale | vs. Polona Hercog | 2-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Kwartfinale | vs. Rositsa Dencheva | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Tara Wurth | 0-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Lucie Pawlak | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Popovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Leonie Kung | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Francesca Curmi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Tereza Smitkova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Andreea Mitu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Gloria Ceschi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Diane Parry | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Lola Radivojevic | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Anna Turati | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Dea Herdzelas | 7-63, 7-67 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Tatiana Pieri | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail |
Zhibek Kulambayeva - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Eunhye Lee | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Alexandra Iordache | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Polina Bakhmutkina | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 2-0, Milana Maslenkova - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Sandugash Kenzhibayeva | Sandugash Kenzhibayeva - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Rinon Okuwaki | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Humera Baharmus | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Ho Ching Wu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Laura Cilekova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Fangzhou Liu | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Rosatello | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Naho Sato | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Peangtarn Plipuech | 6-0, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yidi Yang | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
28.12.23 2e ronde | vs. Saki Imamura | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Vaishnavi Adkar | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Bengaluru - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Rutuja Bhosale | 6-74, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Pooja Ingale | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Tanisha Kashyap | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Diana Martynov | 3-6, 6-0, 5-7 | wedstrijd detail |