INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Nadiya Kolb vs. Teresa Malikova - onderlinge wedstrijden
07.09.15 | Kwartfinale | Teresa Malikova | Nadiya Kolb | 2-6, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | Prague | Clay |
Nadiya Kolb form & Teresa Malikova form
Nadiya Kolb - laatste wedstrijden
W100 Zaragoza - Clay | ||||
08.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Charo Esquiva Banuls | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lucrezia Stefanini | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Nika Radisic | 6-74, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Weckerle | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jesika Maleckova | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Stamatova | 6-1, 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Sarah Tatu | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Xenia Bandurowska | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
10.11.23 Halve finale | vs. Ariana Geerlings | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 Kwartfinale | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.11.23 2e ronde | vs. Costanza Traversi | 5-7, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Martina Genis Salas | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Nahia Berecoechea | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Schena Benamar | 4-0, Schena Benamar - scratch | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Natalija Stevanovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Merel Hoedt | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Battesti | 6-4, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Manon Leonard | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Antonia Ruzic | 7-5, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Eva Vedder | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Anna Kubareva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Beatriz Teixeira | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Celine Simunyu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maryna Kolb | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Aneta Kladivova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Teresa Malikova - laatste wedstrijden
Trnava - I. hard | ||||
06.02.17 2e ronde van de kwal. | vs. Tereza Svecova | 2-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
Palic - Clay | ||||
27.07.16 1e ronde | vs. Katarina Jokic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Olomouc - Clay | ||||
13.07.16 1e ronde | vs. Karolina Muchova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Gyor - Clay | ||||
03.05.16 1e ronde | vs. Anastasiya Shoshyna | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Gyor - Clay | ||||
26.04.16 1e ronde | vs. Agnes Bukta | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
10.03.16 2e ronde | vs. Karoline Kurz | 6-3, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.03.16 1e ronde | vs. Ani Vangelova | 6-2, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
04.03.16 Kwartfinale | vs. Ioana Loredana Rosca | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
03.03.16 2e ronde | vs. Yana Morderger | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
01.03.16 1e ronde | vs. Natalie Cvackova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Trnava - I. hard | ||||
12.02.16 Kwartfinale | vs. Karolina Muchova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.16 2e ronde | vs. Anastasia Pribylova | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.02.16 1e ronde | vs. Katarina Zavatska | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Stuttgart Stammheim - I. hard | ||||
14.01.16 2e ronde | vs. Katerina Vankova | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
13.01.16 1e ronde | vs. Vendula Zovincova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ankara - I. hard | ||||
14.12.15 1e ronde van de kwal. | vs. Cornelia Lister | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Zawada - Carpet | ||||
16.11.15 2e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 6-78, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.11.15 1e ronde | vs. Katerina Vankova | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.11.15 Kwartfinale | vs. Ivana Jorovic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.11.15 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Tomanova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.11.15 Kwalif. | vs. Magdalena Pantuckova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bratislava - I. hard | ||||
09.11.15 1e ronde van de kwal. | vs. Alica Sepesiova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.11.15 Kwalif. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brno - Clay | ||||
21.09.15 1e ronde | vs. Veronika Kolarova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.09.15 2e ronde | vs. Magdalena Pantuckova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.09.15 Kwartfinale | vs. Agnes Bukta | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
07.09.15 Kwartfinale | vs. Nadiya Kolb | 2-6, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.09.15 1e ronde | vs. Natalia Belova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.09.15 Halve finale | vs. Lenka Jurikova | 7-63, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.09.15 2e ronde | vs. Lisa Ponomar | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail |