WEDSTRIJD
16.11.15 | 2e ronde | Teresa Malikova | Valeriya Strakhova | 6-78, 6-3, 6-2 | Zawada | Carpet |
STATISTIEKEN
Teresa Malikova | Valeriya Strakhova | |
1e Service % | 71/102 (70%) | 48/89 (54%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 46/71 (65%) | 35/48 (73%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/32 (47%) | 11/40 (28%) |
Benutte Breakpoints | 7/11 (64%) | 3/9 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 42/88 (48%) | 42/103 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 103/191 (54%) | 88/191 (46%) |
Dubbele fouten | 5 | 3 |
Aces | 4 | 4 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Teresa Malikova vs. Valeriya Strakhova - onderlinge wedstrijden
16.11.15 | 2e ronde | Teresa Malikova | Valeriya Strakhova | 6-78, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Zawada | Carpet |
Teresa Malikova form & Valeriya Strakhova form
Teresa Malikova - laatste wedstrijden
Trnava - I. hard | ||||
06.02.17 2e ronde van de kwal. | vs. Tereza Svecova | 2-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
Palic - Clay | ||||
27.07.16 1e ronde | vs. Katarina Jokic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Olomouc - Clay | ||||
13.07.16 1e ronde | vs. Karolina Muchova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Gyor - Clay | ||||
03.05.16 1e ronde | vs. Anastasiya Shoshyna | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Gyor - Clay | ||||
26.04.16 1e ronde | vs. Agnes Bukta | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
10.03.16 2e ronde | vs. Karoline Kurz | 6-3, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.03.16 1e ronde | vs. Ani Vangelova | 6-2, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
04.03.16 Kwartfinale | vs. Ioana Loredana Rosca | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
03.03.16 2e ronde | vs. Yana Morderger | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
01.03.16 1e ronde | vs. Natalie Cvackova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Trnava - I. hard | ||||
12.02.16 Kwartfinale | vs. Karolina Muchova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.16 2e ronde | vs. Anastasia Pribylova | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.02.16 1e ronde | vs. Katarina Zavatska | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Stuttgart Stammheim - I. hard | ||||
14.01.16 2e ronde | vs. Katerina Vankova | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
13.01.16 1e ronde | vs. Vendula Zovincova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ankara - I. hard | ||||
14.12.15 1e ronde van de kwal. | vs. Cornelia Lister | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Zawada - Carpet | ||||
16.11.15 Kwalif. | vs. Magdalena Pantuckova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.11.15 Kwartfinale | vs. Ivana Jorovic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.11.15 2e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 6-78, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.11.15 1e ronde | vs. Katerina Vankova | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.11.15 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Tomanova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bratislava - I. hard | ||||
09.11.15 1e ronde van de kwal. | vs. Alica Sepesiova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.11.15 Kwalif. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brno - Clay | ||||
21.09.15 Kwartfinale | vs. Agnes Bukta | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.09.15 1e ronde | vs. Veronika Kolarova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.09.15 2e ronde | vs. Magdalena Pantuckova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
07.09.15 2e ronde | vs. Lisa Ponomar | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.09.15 Kwartfinale | vs. Nadiya Kolb | 2-6, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.09.15 Halve finale | vs. Lenka Jurikova | 7-63, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.09.15 1e ronde | vs. Natalia Belova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |
Valeriya Strakhova - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-75, 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W75 Rome - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Robin Anderson | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Carol Zhao | 6-1, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Pia Lovric | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Eszter Meri | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
21.12.23 Kwartfinale | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.12.23 2e ronde | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Diletta Cherubini | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
17.12.23 Finale | vs. Emeline Dartron | 6-4, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.12.23 Halve finale | vs. Emma Lene | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.12.23 Kwartfinale | vs. Sofia Rocchetti | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Sara Cakarevic | 4-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Akua Akoma Ej Hansen | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Guillermina Naya | 7-5, 5-7, 2-1, Guillermina Naya - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Guadalajara - Clay | ||||
25.11.23 Finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Halve finale | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.11.23 Kwartfinale | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-3, 2-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Layne Sleeth | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 3-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Julieta Estable | 6-3, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
11.11.23 3e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Victoria Gomez | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Merna Refaat | 5-7, 1-4, - Valeriya Strakhova - scratch | wedstrijd detail |