WEDSTRIJD
11.10.21 | 2e ronde van de kwal. | Tereza Dejnozkova | Giuliana Bestetti | 4-6, 6-4, 10-6 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Czech Republic
17.07.02, 21 Jaar
17.07.02, 21 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
01.10.97, 26 Jaar
11748 $
01.10.97, 26 Jaar
11748 $
Tereza Dejnozkova vs. Giuliana Bestetti - onderlinge wedstrijden
11.10.21 | 2e ronde van de kwal. | Tereza Dejnozkova | Giuliana Bestetti | 4-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Tereza Dejnozkova form & Giuliana Bestetti form
Tereza Dejnozkova - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ana Grubor | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Melnikova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Susanna Giovanardi | 6-74, 6-3, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Chloe Cirotte | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.12.21 1e ronde | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-710, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Ruggeri | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.12.21 1e ronde | vs. Bianca Behulova | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.11.21 Kwalif. | vs. Petra Csabi | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Patricija Dubinoviciute | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.11.21 1e ronde | vs. Rina Saigo | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.11.21 Kwalif. | vs. Yu Shan | 4-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
15.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Asya Colombo | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
14.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Elsa Chaumette | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Milana Zhabrailova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.11.21 2e ronde | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.11.21 1e ronde | vs. Annick Melgers | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.11.21 Kwalif. | vs. Lexie Stevens | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
31.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ginevra Peiretti | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mavie Osterreicher | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.10.21 Kwalif. | vs. Vanda Vargova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Giuliana Bestetti | 4-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Zineb El Ouazzani | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kanako Morisaki | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
02.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 4-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jermine Sherif | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. Lara Pfeifer | 6-72, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jovana Gvozdenovic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Polina Bakhmutkina | 7-5, 3-6, 0-10 | wedstrijd detail | |
29.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Nova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail |
Giuliana Bestetti - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Zuzanna Bednarz | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Greta Medeghini | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Magdalena Stoilkovska | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Anastasija Radojevic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Dourado Zimermman | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Briana Szabo | 7-64, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Maria Golovina | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Liisa Varul | 6-1, 3-1, Liisa Varul - scratch | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Noemie Dadoun | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tanisha Kashyap | 6-2, 2-6, 12-14 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Simpson | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Annelin Bakker | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lauryn Jacobs | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Yu Shan | 6-4, 7-67 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Wei Zheng | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Caroline Brack | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Danielle Daley | 1-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lara Stojanovski | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Meiqi Guo | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Jana Stojanova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Beverley Nyangon | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kira Pavlova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.03.23 1e ronde | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Jasmine Conway | 3-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Meiling Wang | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
09.03.23 2e ronde | vs. Boyoung Jeong | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail |