WEDSTRIJD
11.09.17 | 1e ronde van de kwal. | Tereza Kolarova | Lauryn John-Baptiste | 6-4, 4-6, 7-5 | Las Vegas | Hard |
STATISTIEKEN
Czech Republic
20.02.98, 26 Jaar
20.02.98, 26 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Tereza Kolarova vs. Lauryn John-Baptiste - onderlinge wedstrijden
11.09.17 | 1e ronde van de kwal. | Tereza Kolarova | Lauryn John-Baptiste | 6-4, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | Las Vegas | Hard |
Tereza Kolarova form & Lauryn John-Baptiste form
Tereza Kolarova - laatste wedstrijden
Lubbock - Hard | ||||
18.09.17 Kwalif. | vs. Fiona Crawley | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.09.17 2e ronde van de kwal. | vs. Brooke Dennis | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Constance Branstine | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Las Vegas - Hard | ||||
11.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Lauryn John-Baptiste | 6-4, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.09.17 2e ronde van de kwal. | vs. Kennedy Shaffer | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Olomouc - Clay | ||||
17.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Sabrina Santamaria | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Prerov - Clay | ||||
12.06.17 2e ronde van de kwal. | vs. Klara Hajkova | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Stare Splavy - Clay | ||||
05.06.17 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Svatikova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.06.17 Kwalif. | vs. Natalija Stevanovic | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Krizova | 6-0, 5-2, Katerina Krizova - scratch | wedstrijd detail | |
Trnava - I. hard | ||||
06.02.17 Kwalif. | vs. Laura Maluniakova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.02.17 2e ronde van de kwal. | vs. Kristyna Hrabalova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
28.10.16 Kwartfinale | vs. Barbara Kotelesova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.10.16 2e ronde | vs. Yulia Kulikova | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
25.10.16 1e ronde | vs. Ines Murta | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
19.10.16 1e ronde | vs. Wiktoria Kulik | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ricany - Clay | ||||
13.09.16 1e ronde | vs. Tereza Prochazkova | 3-6, 0-3, - Tereza Kolarova - scratch | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
09.09.16 Kwartfinale | vs. Laura-Ioana Paar | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.09.16 2e ronde | vs. Katerina Vankova | 1-0, Katerina Vankova - scratch | wedstrijd detail | |
07.09.16 1e ronde | vs. Tereza Prochazkova | 6-3, 0-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
St. Poelten - Clay | ||||
30.08.16 1e ronde | vs. Kristina Schmiedlova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Slovenska Lupca - Clay | ||||
16.08.16 1e ronde | vs. Magdalena Pantuckova | 2-6, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
Plzen - Clay | ||||
01.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Prochazkova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
18.07.16 Kwalif. | vs. Hana Pektorova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.07.16 1e ronde van de kwal. | vs. Ema Vasic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Olomouc - Clay | ||||
11.07.16 1e ronde van de kwal. | vs. Cornelia Lister | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Torun - Clay | ||||
29.06.16 1e ronde | vs. Ashley Lahey | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.06.16 1e ronde van de kwal. | vs. Katarzyna Kubicz | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.06.16 Kwalif. | vs. Laura Svatikova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Kaltenkirchen - Clay | ||||
22.06.16 1e ronde | vs. Lisa Matviyenko | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Lauryn John-Baptiste - laatste wedstrijden
W25 Foxhills - Hard | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruby Cooling | 6-3, 6-74, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Amarni Banks | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Johnson | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Surbiton - Grass | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carole Monnet | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 La - Hard | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Sijia Wei | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.05.23 1e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.05.23 Kwalif. | vs. Joyce Kim Behnke | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Cassidy | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
23.05.23 Kwalif. | vs. Jiaqi Wang | 7-64, 3-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jiayu Xu | 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
05.05.23 Kwartfinale | vs. Elena-Teodora Cadar | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.05.23 2e ronde | vs. Elena Malygina | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.05.23 1e ronde | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.05.23 Kwalif. | vs. Given Roach | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Wainwright | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
28.04.23 Kwartfinale | vs. Emily Appleton | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Eliz Maloney | 6-3, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Kristina Paskauskas | 1-6, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Pretoria - Hard | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Georgina Garcia-Perez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Pretoria - Hard | ||||
06.03.23 Kwalif. | vs. Kira Pavlova | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Keren Mor | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Glasgow - I. hard | ||||
13.02.23 Kwalif. | vs. Fiona Ferro | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martha Matoula | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Bath - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hanne Vandewinkel | 6-3, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W60 Sunderland - I. hard | ||||
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmijn Gimbrere | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
12.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sana Garakani | 3-6, 6-0, 9-11 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Chia Yi Tsao | 0-6, 6-2, 9-11 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
28.10.22 Kwartfinale | vs. Anne Schaefer | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail |