WEDSTRIJD
04.06.19 | 1e ronde | Tereza Mrdeza | Denisa Satralova | 6-1, 6-0 | Bol | Clay |
STATISTIEKEN
Tereza Mrdeza | Denisa Satralova | |
1e Service % | 20/35 (57%) | 22/44 (50%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 16/20 (80%) | 8/22 (36%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/15 (67%) | 8/22 (36%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/44 (64%) | 9/35 (26%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 54/79 (68%) | 25/79 (32%) |
Dubbele fouten | 1 | 6 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Tereza Mrdeza | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Denisa Satralova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tereza Mrdeza | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Denisa Satralova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tereza Mrdeza | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Denisa Satralova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tereza Mrdeza | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Denisa Satralova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tereza Mrdeza | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Denisa Satralova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tereza Mrdeza | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Denisa Satralova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Tereza Mrdeza | 5-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Tereza Mrdeza vs. Denisa Satralova - onderlinge wedstrijden
04.06.19 | 1e ronde | Tereza Mrdeza | Denisa Satralova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | Bol | Clay |
Tereza Mrdeza form & Denisa Satralova form
Tereza Mrdeza - laatste wedstrijden
W25 Monastir - Hard | ||||
24.01.23 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Croissy - I. hard | ||||
30.03.22 2e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-1, 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.03.22 1e ronde | vs. Martina Di Giuseppe | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Le - Clay | ||||
23.03.22 1e ronde | vs. Julia Grabher | 6-2, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Joue - I. hard | ||||
04.03.22 Kwartfinale | vs. Magali Kempen | 6-74, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.03.22 2e ronde | vs. Marine Szostak | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.03.22 1e ronde | vs. Alice Robbe | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Macon - I. hard | ||||
24.02.22 2e ronde | vs. Magali Kempen | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.02.22 1e ronde | vs. Amandine Monnot | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
09.02.22 1e ronde | vs. Sakura Hosogi | 7-63, 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
03.02.22 2e ronde | vs. Irina Fetecau | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.02.22 1e ronde | vs. Anastasiya Poplavska | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
29.01.22 Halve finale | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.01.22 Kwartfinale | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.01.22 2e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.01.22 1e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daniela Seguel | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Traralgon - Hard | ||||
07.01.22 Kwartfinale | vs. Sachia Vickery | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.01.22 2e ronde | vs. Xiyu Wang | 2-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.01.22 1e ronde | vs. Roisin Gilheany | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.01.22 Kwalif. | vs. Miriam Kolodziejova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80+H Les - Hard | ||||
27.10.21 1e ronde | vs. Darya Astakhova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife - Hard | ||||
16.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stefanie Voegele | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Wiesbaden - Clay | ||||
21.09.21 1e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Portoroz - Hard | ||||
14.09.21 1e ronde | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.09.21 Kwalif. | vs. Emina Bektas | 4-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Karlsruhe - Clay | ||||
09.09.21 2e ronde | vs. Maryna Zanevska | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.09.21 1e ronde | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
07.09.21 Kwalif. | vs. Eva Lys | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail |
Denisa Satralova - laatste wedstrijden
Prague - Clay | ||||
29.08.20 1e ronde | vs. Katharina Gerlach | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Grenoble - I. hard | ||||
11.02.20 1e ronde | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Stefanie Voegele | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Xinyun Han | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Luxembourg - I. hard | ||||
16.10.19 2e ronde | vs. Elena Rybakina | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.10.19 1e ronde | vs. Mandy Minella | 6-77, 7-65, 7-66 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
06.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ysaline Bonaventure | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Tashkent - Hard | ||||
23.09.19 1e ronde | vs. Sorana Cirstea | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
17.09.19 1e ronde | vs. Kirsten Flipkens | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
27.08.19 1e ronde | vs. Petra Kvitova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.08.19 Kwalif. | vs. Priscilla Hon | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Ankita Raina | 6-75, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Reese Brantmeier | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
28.07.19 Finale | vs. Tamara Korpatsch | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.07.19 Halve finale | vs. Anastasia Zarycka | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.07.19 Kwartfinale | vs. Veronica Cepede Royg | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.07.19 2e ronde | vs. Sara Cakarevic | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.07.19 1e ronde | vs. Kimberley Zimmermann | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Olomouc - Clay | ||||
19.07.19 Kwartfinale | vs. Ipek Soylu | 6-4, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.07.19 2e ronde | vs. Monika Kilnarova | 6-1, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.07.19 1e ronde | vs. Anna Siskova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60+H Stare - Clay | ||||
23.06.19 Finale | vs. Barbora Krejcikova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.06.19 Halve finale | vs. Alexandra Cadantu | 6-4, 6-73, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.06.19 Kwartfinale | vs. Olga Govortsova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.06.19 2e ronde | vs. Rebecca Sramkova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.06.19 1e ronde | vs. Kyoka Okamura | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bol - Clay | ||||
04.06.19 1e ronde | vs. Tereza Mrdeza | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
22.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Kucova | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Trnava - Clay | ||||
16.05.19 1e ronde | vs. Misaki Doi | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.05.19 2e ronde | vs. Christina Mchale | 2-6, 6-0, 5-7 | wedstrijd detail |