WEDSTRIJD
22.02.21 | Kwalif. | Tereza Smitkova | Emily Webley-Smith | 6-1, 6-2 | W25 Poitiers | I. hard |
STATISTIEKEN
Tereza Smitkova | Emily Webley-Smith | |
1e Service % | 28/43 (65%) | 36/60 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/28 (82%) | 21/36 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/15 (40%) | 6/24 (25%) |
Benutte Breakpoints | 5/11 (45%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/60 (55%) | 14/43 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 62/103 (60%) | 41/103 (40%) |
Dubbele fouten | 0 | 4 |
Aces | 6 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Tereza Smitkova | 0-0 | |
0-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 40-30[BP] | ||
Tereza Smitkova | 2-0 | |
0-0, 30-0 | ||
3-0 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Tereza Smitkova | 3-1 | |
0-0, 40-0 | ||
4-1 | Emily Webley-Smith | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 40-30[BP] | ||
2-0 | Emily Webley-Smith | |
0-0, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Tereza Smitkova | 2-1 | |
0-0, 0-15 | ||
2-2 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tereza Smitkova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-2 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Tereza Smitkova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Tereza Smitkova vs. Emily Webley-Smith - onderlinge wedstrijden
22.02.21 | Kwalif. | Tereza Smitkova | Emily Webley-Smith | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Poitiers | I. hard |
Tereza Smitkova form & Emily Webley-Smith form
Tereza Smitkova - laatste wedstrijden
W60 Trnava - I. hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Tena Lukas | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Ivana Sebestova | 6-1, 3-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Nanova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Berfu Cengiz | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Linda Klimovicova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Linda Klimovicova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Dominika Salkova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Aneta Kladivova | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
19.07.23 2e ronde | vs. Anna Gabric | 0-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Julia Middendorf | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Ricany - Clay | ||||
14.06.23 2e ronde | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Trnava - Clay | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Iryna Shymanovich | 7-5, 6-71, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.05.23 Kwalif. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
20.04.23 2e ronde | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.04.23 1e ronde | vs. Given Roach | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Croissy - I. hard | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Caroline Romeo | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
09.03.23 2e ronde | vs. Lucie Havlickova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.03.23 Kwalif. | vs. Gergana Topalova | 6-75, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Justina Mikulskyte | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
03.03.23 Kwartfinale | vs. Kristina Kucova | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.03.23 2e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.03.23 1e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.02.23 Kwalif. | vs. Maria Bondarenko | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Cilekova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Glasgow - I. hard | ||||
14.02.23 1e ronde | vs. Sonay Kartal | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bath - I. hard | ||||
12.02.23 Finale | vs. Rebecca Sramkova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Emily Webley-Smith - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Caroline Brack | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-6, 6-2, 4-10 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Virginia Ferrara | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mariya Kostyuk | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Irmak Budak | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ilay Yoruk | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Iva Rafailovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Diana Demidova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Defne Ursan | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Erwitte - Clay | ||||
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gina Marie Dittmann | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Surbiton - Grass | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.06.23 Kwalif. | vs. Sophie Chang | 7-63, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Johnson | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Saint-Malo - Clay | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amy Zhu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40+H Calvi - Hard | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lola Marandel | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Appleton | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 Murska - I. hard | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anika Jaskova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bath - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amarni Banks | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Tallinn - I. hard | ||||
09.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Madrid - Clay | ||||
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Di Giuseppe | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Ibbou | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Conny Perrin | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
10.10.22 Kwalif. | vs. Mia Ristic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Darya Velikova | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
03.10.22 Kwalif. | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Miteva | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Landisville - Hard | ||||
08.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eden Silva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cantanhede - Carpet | ||||
24.06.22 2e ronde | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |