WEDSTRIJD
20.10.20 | Kwalif. | Tessah Andrianjafitrimo | Clara Tauson | 7-5, 6-75, 10-8 | W80 Macon | Hard |
STATISTIEKEN
Tessah Andrianjafitrimo | Clara Tauson | |
1e Service % | 65/101 (64%) | 53/85 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 40/65 (62%) | 31/53 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/36 (42%) | 14/32 (44%) |
Benutte Breakpoints | 5/6 (83%) | 4/12 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/85 (47%) | 46/101 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 95/186 (51%) | 91/186 (49%) |
Dubbele fouten | 6 | 4 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Tessah Andrianjafitrimo | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Clara Tauson | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Tessah Andrianjafitrimo | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Clara Tauson | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Tessah Andrianjafitrimo | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Clara Tauson | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tessah Andrianjafitrimo | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Clara Tauson | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Tessah Andrianjafitrimo | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Clara Tauson | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Tessah Andrianjafitrimo | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Clara Tauson | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Tessah Andrianjafitrimo | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Clara Tauson | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Tessah Andrianjafitrimo | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-2 | Clara Tauson | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tessah Andrianjafitrimo | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Clara Tauson | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tessah Andrianjafitrimo | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Clara Tauson | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Tessah Andrianjafitrimo | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-5 | Clara Tauson | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tessah Andrianjafitrimo | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | Clara Tauson | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Tessah Andrianjafitrimo | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 5-5, 5-6 | ||
6-75 |
3 | ||
0-0 | Clara Tauson | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 4-3, 5-3, 5-4, 6-4, 7-4, 7-5, 8-5, 8-6, 9-6, 9-7, 9-8 | ||
10-8 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Tessah Andrianjafitrimo vs. Clara Tauson - onderlinge wedstrijden
20.10.20 | Kwalif. | Tessah Andrianjafitrimo | Clara Tauson | 7-5, 6-75, 10-8 | wedstrijd detail | W80 Macon | Hard |
Tessah Andrianjafitrimo form & Clara Tauson form
Tessah Andrianjafitrimo - laatste wedstrijden
W40 Quinta - Hard | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Kathleen Kanev | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Angelina Wirges | 4-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Ella Seidel | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Joelle Steur | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
03.08.23 Kwartfinale | vs. Dalila Spiteri | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 2e ronde | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 Kwalif. | vs. Francesca Curmi | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Contrexeville - Clay | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Cristina Bucsa | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Amina Anshba | 7-5, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
16.06.23 Kwartfinale | vs. Ipek Oz | 6-1, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Lois Boisson | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Sayaka Ishii | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eleejah Inisan | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Warmbad - Clay | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Adriana Reami | 4-6, 1-4, - Tessah Andrianjafitrimo - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Feld - Clay | ||||
18.05.23 Kwartfinale | vs. Lara Salden | 7-5, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Jana Vanik | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.05.23 2e ronde | vs. Mavie Osterreicher | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Bastad - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Eden Silva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Sandra Samir | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Ella Seidel | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Clara Tauson - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Elena Rybakina | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Caroline Dolehide | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Oceane Dodin | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Zidansek | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Hailey Baptiste | 6-72, 6-73 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Haley Giavara | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Xinyu Wang | 2-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Alison Van Uytvanck | 2-6, 7-5, 6-71 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Nadia Podoroska | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Jelena Ostapenko | 6-3, 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Camila Giorgi | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Jaqueline Cristian | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Kostic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Victoria Azarenka | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Greetje Minnen | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
05.01.24 Halve finale | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
04.01.24 Kwartfinale | vs. Maya Joint | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Fiona Ferro | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Viktorija Golubic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
04.12.23 1e ronde | vs. Mccartney Kessler | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Alize Cornet | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Hanne Vandewinkel | - Clara Tauson - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Yuliya Hatouka | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Vera Zvonareva | 4-6, 0-1, - Clara Tauson - scratch | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde | vs. Elina Avanesyan | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |