WEDSTRIJD
18.07.10 | 2e ronde van de kwal. | Tetyana Arefyeva | Karolina Wlodarczak | 6-3, 4-1, - scratch | Bad Gastein | Clay |
STATISTIEKEN
Tetyana Arefyeva | Karolina Wlodarczak | |
1e Service % | 22/38 (58%) | 19/49 (39%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 13/22 (59%) | 9/19 (47%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/16 (56%) | 10/30 (33%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 2/2 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/49 (61%) | 16/38 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 52/87 (60%) | 35/87 (40%) |
Dubbele fouten | 3 | 10 |
Aces | 0 | 0 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Tetyana Arefyeva vs. Karolina Wlodarczak - onderlinge wedstrijden
18.07.10 | 2e ronde van de kwal. | Tetyana Arefyeva | Karolina Wlodarczak | 6-3, 4-1, Karolina Wlodarczak - scratch | wedstrijd detail | Bad Gastein | Clay |
Tetyana Arefyeva form & Karolina Wlodarczak form
Tetyana Arefyeva - laatste wedstrijden
Bucha - Carpet | ||||
18.11.13 1e ronde | vs. Olena Kyrpot | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.11.13 Kwartfinale | vs. Polina Vinogradova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.11.13 2e ronde | vs. Lena-Marie Hofmann | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Minsk - I. hard | ||||
11.11.13 1e ronde | vs. Margarita Betova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Telavi - Clay | ||||
23.09.13 1e ronde | vs. Nastja Kolar | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Batumi - Hard | ||||
16.09.13 1e ronde | vs. Marina Shamayko | 7-65, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Tashkent - Hard | ||||
10.09.13 1e ronde | vs. Julia Glushko | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.09.13 Kwalif. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.09.13 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Saville | 1-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Kazan - Hard | ||||
26.08.13 1e ronde | vs. Valentyna Ivakhnenko | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Kazan - Hard | ||||
12.08.13 1e ronde | vs. Marina Melnikova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Moscow - Clay | ||||
05.08.13 2e ronde | vs. Tamara Curovic | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.08.13 1e ronde | vs. Marina Shamayko | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
Baku - Hard | ||||
24.07.13 2e ronde | vs. Donna Vekic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.07.13 1e ronde | vs. Veronika Kapshay | 6-76, 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.07.13 Kwalif. | vs. Alberta Brianti | 1-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.07.13 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Vasylyeva | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
14.07.13 2e ronde van de kwal. | vs. Tereza Martincova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.07.13 1e ronde van de kwal. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Torun - Clay | ||||
01.07.13 1e ronde | vs. Paula Kania | 7-64, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Kristinehamn - Clay | ||||
24.06.13 2e ronde | vs. Kim-Alice Grajdek | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.06.13 Kwartfinale | vs. Marina Melnikova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.06.13 1e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 1-6, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
Ystad - Clay | ||||
17.06.13 1e ronde | vs. Louise Brunskog | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Moscow - Clay | ||||
27.05.13 1e ronde | vs. Ksenia Kirillova | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Karuizawa - Grass | ||||
20.05.13 2e ronde | vs. Emi Mutaguchi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.05.13 Halve finale | vs. Junri Namigata | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.05.13 Kwartfinale | vs. Yurina Koshino | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.05.13 1e ronde | vs. Chinami Ogi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Kurume - Grass | ||||
13.05.13 1e ronde | vs. An-Sophie Mestach | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Karolina Wlodarczak - laatste wedstrijden
Bendigo - Hard | ||||
06.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Georgiana Ruhrig | 0-6, 0-1, - Karolina Wlodarczak - scratch | wedstrijd detail | |
Mornington - Clay | ||||
27.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Caliari | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Genevieve Lorbergs | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Mornington - Clay | ||||
20.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Akilah James | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.03.17 Kwalif. | vs. Alexandra Bozovic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Popovic | 7-66, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
24.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksa Cveticanin | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Bad Saulgau - Clay | ||||
01.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Rosatello | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Aschaffenburg - Clay | ||||
11.07.16 1e ronde van de kwal. | vs. Ashley Lahey | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Contrexeville - Clay | ||||
04.07.16 1e ronde van de kwal. | vs. Svetlana Patakhonova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.07.16 2e ronde van de kwal. | vs. Katharina Lehnert | 0-4, - Karolina Wlodarczak - scratch | wedstrijd detail | |
Stuttgart Vaihingen - Clay | ||||
27.06.16 1e ronde van de kwal. | vs. Helene Scholsen | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Perigueux - Clay | ||||
20.06.16 1e ronde van de kwal. | vs. Louise Lampla | 6-4, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.06.16 Kwalif. | vs. Sophia Kovalets | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
21.03.16 1e ronde van de kwal. | vs. Ashley Keir | 2-6, 0-2, - Karolina Wlodarczak - scratch | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
14.03.16 Kwalif. | vs. Sally Peers | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.16 2e ronde van de kwal. | vs. Mary Ann Liu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Perth - Hard | ||||
15.02.16 1e ronde van de kwal. | vs. Xinyu Gao | 6-2, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Perth - Hard | ||||
08.02.16 1e ronde van de kwal. | vs. Fang Ying Xun | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
09.11.15 1e ronde van de kwal. | vs. Mizuno Kijima | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
19.10.15 Kwalif. | vs. Maddison Inglis | 1-3, - Karolina Wlodarczak - scratch | wedstrijd detail | |
19.10.15 2e ronde van de kwal. | vs. Brooke Winley | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Toowoomba - Hard | ||||
12.10.15 Kwalif. | vs. Yuki Kristina Chiang | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.10.15 2e ronde van de kwal. | vs. Kyra Yap | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cairns - Hard | ||||
05.10.15 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Mclaughlin | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.10.15 1e ronde | vs. Susanne Celik | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.15 Kwalif. | vs. Kaylah Mcphee | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tweed Heads - Hard | ||||
28.09.15 1e ronde | vs. Sally Peers | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
07.09.15 1e ronde | vs. Dasha Ivanova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cakovec - Clay | ||||
24.08.15 1e ronde | vs. Alexandra Lazarova | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail |