WEDSTRIJD
11.01.21 | Kwalif. | Tilwith Di Girolami | Ferdaous Bahri | 6-2, 6-1 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Tunisia
13.06.01, 22 Jaar
10209 $
13.06.01, 22 Jaar
10209 $
Tilwith Di Girolami vs. Ferdaous Bahri - onderlinge wedstrijden
11.01.21 | Kwalif. | Tilwith Di Girolami | Ferdaous Bahri | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Tilwith Di Girolami form & Ferdaous Bahri form
Tilwith Di Girolami - laatste wedstrijden
W15 Le - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-71, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Hina Inoue | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Tess Sugnaux | 6-73, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mansi Vadyala | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Isabella Maria Serban | 6-3, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
13.01.24 Halve finale | vs. Carolina Kuhl | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Nina Potocnik | Nina Potocnik - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Yana Morderger | 6-4, 7-68 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Amelie Smejkalova | 2-6, 7-5, 6-71 | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Chahd Tourkhani | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.12.23 1e ronde | vs. Ksenia Efremova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.12.23 Kwartfinale | vs. Jiaqi Wang | 6-3, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.12.23 2e ronde | vs. Romane Longueville | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.12.23 1e ronde | vs. Aruzhan Sagandikova | 3-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Marie Weckerle | 5-7, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Ida Johansson | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Vivian Wolff | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Radka Zelnickova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Duffel - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Costanza Traversi | 2-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde | vs. Anna Turati | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Middendorf | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Scholl | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Ariana Geerlings | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail |
Ferdaous Bahri - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Julita Saner | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.08.23 Kwalif. | vs. Carol Plakk | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Naomi Jackson | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Taylor Gruber | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aurora Urso | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.06.23 Kwalif. | vs. Valeria Koussenkova | 6-76, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Wiem Boubaker | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Stefani Webb | 5-7, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.06.23 Kwalif. | vs. Emma Martellenghi | 6-3, 0-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mahta Khanloo | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 La - Hard | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmine Conway | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 La - Hard | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmine Ben Aba | - Ferdaous Bahri - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
23.05.23 Kwalif. | vs. Saoirse Breen | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yifei Huang | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Lola Marandel | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.05.23 Kwalif. | vs. Beverley Nyangon | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ioana Zvonaru | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jiaqi Wang | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gaia Parravicini | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.02.23 1e ronde | vs. Leonie Kung | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valeria Koussenkova | 3-6, 6-0, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.02.23 Kwalif. | vs. Ya Hsin Lee | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Margherita Marcon | 2-6, 7-5, 10-2 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chahd Berriri | 6-0, Chahd Berriri - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ya Hsin Lee | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cleanne Pickel | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miho Kuramochi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |