WEDSTRIJD
13.08.19 | 1e ronde | Timea Babos | Eugenie Bouchard | 3-6, 6-3, 6-1 | W100 Vancouver | Hard |
STATISTIEKEN
Timea Babos | Eugenie Bouchard | |
1e Service % | 24/62 (39%) | 44/75 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/24 (79%) | 28/44 (64%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 25/38 (66%) | 16/31 (52%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 2/2 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/75 (41%) | 18/62 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 75/137 (55%) | 62/137 (45%) |
Dubbele fouten | 6 | 4 |
Aces | 5 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Timea Babos | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
0-1 | Eugenie Bouchard | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
Timea Babos | 1-1 | |
0-0 | ||
Timea Babos | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
1-4 | Eugenie Bouchard | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Timea Babos | 1-5 | |
0-0, 0-30 | ||
2-5 | Eugenie Bouchard | |
0-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Timea Babos | 3-5 | |
0-0 | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Eugenie Bouchard | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Timea Babos | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Eugenie Bouchard | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Timea Babos | 3-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-1 | Eugenie Bouchard | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Timea Babos | 4-1 | |
0-0, 0-15 | ||
4-2 | Eugenie Bouchard | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Timea Babos | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Eugenie Bouchard | |
Timea Babos | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Timea Babos | 2-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Eugenie Bouchard | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Timea Babos | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Eugenie Bouchard | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Timea Babos | 5-1 | |
0-0, 15-0 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Timea Babos vs. Eugenie Bouchard - onderlinge wedstrijden
13.08.19 | 1e ronde | Timea Babos | Eugenie Bouchard | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W100 Vancouver | Hard |
16.10.18 | 1e ronde | Eugenie Bouchard | Timea Babos | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | Luxembourg | I. hard |
07.01.16 | Kwartfinale | Timea Babos | Eugenie Bouchard | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Shenzhen | Hard |
24.10.11 | 2e ronde | Timea Babos | Eugenie Bouchard | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | Saguenay | I. hard |
Timea Babos form & Eugenie Bouchard form
Timea Babos - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Ipek Oz | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Talia Gibson | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Yuriko Miyazaki | 7-5, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Eudice Wong Chong | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Polona Hercog | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
17.02.24 Kwalif. | vs. Viktoriya Tomova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Timofeeva | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
10.02.24 Kwalif. | vs. Nao Hibino | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Linda Noskova | 7-5, 6-78, 6-72 | wedstrijd detail | |
30.12.23 Kwalif. | vs. Talia Gibson | 5-7, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Sramkova | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Ksenia Zaytseva | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Heather Watson | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Carol Zhao | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Xinxin Yao | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Daria Kasatkina | 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
08.10.23 Kwalif. | vs. Vera Zvonareva | 7-63, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miyu Kato | 6-72, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Laura Pigossi | 2-6, 0-1, - Timea Babos - scratch | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 7-61, 7-63 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Sara Lanca | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Oceane Dodin | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Julia Stusek | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Magali Kempen | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
25.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Fiona Crawley | 2-6, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |
Eugenie Bouchard - laatste wedstrijden
Guadalajara - Hard | ||||
18.09.23 2e ronde | vs. Veronika Kudermetova | 2-6, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde | vs. Renata Zarazua | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dayana Yastremska | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katherine Hui | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Montreal - Hard | ||||
05.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Danielle Rose Collins | 1-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Greetje Minnen | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Berlin - Grass | ||||
18.06.23 Kwalif. | vs. Vera Zvonareva | 3-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kimberly Birrell | 7-5, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Florence - Clay | ||||
19.05.23 Kwartfinale | vs. Sara Errani | 3-6, 0-1, - Eugenie Bouchard - scratch | wedstrijd detail | |
17.05.23 2e ronde | vs. Kaja Juvan | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.05.23 1e ronde | vs. Diletta Cherubini | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dalma Galfi | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
28.04.23 2e ronde | vs. Martina Trevisan | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Dayana Yastremska | 6-76, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.04.23 Kwalif. | vs. Elizabeth Mandlik | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Sorribes Tormo | 6-1, 4-1, Sara Sorribes Tormo - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Oeiras - Clay | ||||
20.04.23 2e ronde | vs. Danka Kovinic | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.04.23 1e ronde | vs. Diane Parry | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bogota - Clay | ||||
05.04.23 2e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 0-6, 7-67, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.04.23 1e ronde | vs. Ylena In-Albon | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ashlyn Krueger | 3-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
01.01.23 Kwalif. | vs. Katie Volynets | - Eugenie Bouchard - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
31.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ann Li | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
01.11.22 1e ronde | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-1, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tampico - Hard | ||||
25.10.22 1e ronde | vs. Renata Zarazua | 5-7, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
19.10.22 2e ronde | vs. Jelena Ostapenko | 5-7, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.10.22 1e ronde | vs. Kayla Day | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
11.10.22 1e ronde | vs. Anhelina Kalinina | 3-6, 0-0, - Eugenie Bouchard - scratch | wedstrijd detail | |
Ostrava - I. hard | ||||
04.10.22 1e ronde | vs. Belinda Bencic | 7-67, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.10.22 Kwalif. | vs. Dalma Galfi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |