WEDSTRIJD
23.11.21 | 1e ronde | Timea Babos | Justina Mikulskyte | 5-7, 6-4, 6-2 | W25 Ortisei | I. hard |
STATISTIEKEN
Timea Babos | Justina Mikulskyte | |
1e Service % | 74/110 (67%) | 43/83 (52%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 46/74 (62%) | 26/43 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/36 (28%) | 13/40 (33%) |
Benutte Breakpoints | 9/14 (64%) | 7/16 (44%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 44/83 (53%) | 54/110 (49%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 100/193 (52%) | 93/193 (48%) |
Dubbele fouten | 8 | 11 |
Aces | 7 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Timea Babos | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Justina Mikulskyte | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Timea Babos | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Justina Mikulskyte | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Timea Babos | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Justina Mikulskyte | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Timea Babos | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Justina Mikulskyte | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Timea Babos | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
5-4 | Justina Mikulskyte | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Timea Babos | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | Justina Mikulskyte | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
5-7 |
2 | ||
Timea Babos | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Justina Mikulskyte | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Timea Babos | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Justina Mikulskyte | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Timea Babos | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Justina Mikulskyte | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Timea Babos | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-4 | Justina Mikulskyte | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Timea Babos | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Justina Mikulskyte | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Timea Babos | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Justina Mikulskyte | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Timea Babos | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Justina Mikulskyte | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Timea Babos | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Justina Mikulskyte | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Timea Babos | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Justina Mikulskyte | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Timea Babos vs. Justina Mikulskyte - onderlinge wedstrijden
23.11.21 | 1e ronde | Timea Babos | Justina Mikulskyte | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Ortisei | I. hard |
Timea Babos form & Justina Mikulskyte form
Timea Babos - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Ipek Oz | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Talia Gibson | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Yuriko Miyazaki | 7-5, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Eudice Wong Chong | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Polona Hercog | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
17.02.24 Kwalif. | vs. Viktoriya Tomova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Timofeeva | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
10.02.24 Kwalif. | vs. Nao Hibino | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Linda Noskova | 7-5, 6-78, 6-72 | wedstrijd detail | |
30.12.23 Kwalif. | vs. Talia Gibson | 5-7, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Sramkova | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Ksenia Zaytseva | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Heather Watson | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Carol Zhao | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Xinxin Yao | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Daria Kasatkina | 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
08.10.23 Kwalif. | vs. Vera Zvonareva | 7-63, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miyu Kato | 6-72, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Laura Pigossi | 2-6, 0-1, - Timea Babos - scratch | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 7-61, 7-63 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Sara Lanca | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Oceane Dodin | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Julia Stusek | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Magali Kempen | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
25.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Fiona Crawley | 2-6, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |
Justina Mikulskyte - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Emily Appleton | 6-2, 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Dayeon Back | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
03.03.24 Finale | vs. Yeon Woo Ku | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Dalila Jakupovic | 6-4, 2-6, 7-60 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Daria Kudashova | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Antonia Ruzic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Laura Hietaranta | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Eliz Maloney | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Jana Fett | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
28.12.23 2e ronde | vs. Daria Kudashova | 2-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Hiromi Abe | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Vacaria - Clay | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. Nicole Fossa Huergo | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Daria Lodikova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Mogi - Clay | ||||
10.12.23 Finale | vs. Francisca Jorge | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.12.23 Halve finale | vs. Maria Mateas | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Cadence Brace | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Sylvie Zund | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Calgary - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Urszula Radwanska | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Edmonton - I. hard | ||||
04.11.23 Halve finale | vs. Arina Rodionova | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Kylie Mckenzie | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Kayla Cross | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Caroline Romeo | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Marina Stakusic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |