WEDSTRIJD
19.11.21 | Kwartfinale | Timea Babos | Sada Nahimana | 7-65, 6-2 | W25 Petange | I. hard |
STATISTIEKEN
Timea Babos | Sada Nahimana | |
1e Service % | 37/62 (60%) | 45/78 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/37 (81%) | 26/45 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/25 (48%) | 15/33 (45%) |
Benutte Breakpoints | 3/10 (30%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/78 (47%) | 20/62 (32%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 79/140 (56%) | 61/140 (44%) |
Dubbele fouten | 4 | 6 |
Aces | 4 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Sada Nahimana | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Timea Babos | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Sada Nahimana | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Timea Babos | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Sada Nahimana | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Timea Babos | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Sada Nahimana | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Timea Babos | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Sada Nahimana | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Timea Babos | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Sada Nahimana | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Timea Babos | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-6 | Sada Nahimana | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 3-3, 3-4, 4-4, 4-5, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
Timea Babos | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Sada Nahimana | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Timea Babos | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Sada Nahimana | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Timea Babos | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Sada Nahimana | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Timea Babos | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Sada Nahimana | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Timea Babos vs. Sada Nahimana - onderlinge wedstrijden
19.11.21 | Kwartfinale | Timea Babos | Sada Nahimana | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Petange | I. hard |
Timea Babos form & Sada Nahimana form
Timea Babos - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Ipek Oz | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Talia Gibson | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Yuriko Miyazaki | 7-5, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Eudice Wong Chong | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Polona Hercog | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
17.02.24 Kwalif. | vs. Viktoriya Tomova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Timofeeva | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
10.02.24 Kwalif. | vs. Nao Hibino | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Linda Noskova | 7-5, 6-78, 6-72 | wedstrijd detail | |
30.12.23 Kwalif. | vs. Talia Gibson | 5-7, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Sramkova | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Ksenia Zaytseva | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Heather Watson | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Carol Zhao | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Xinxin Yao | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Daria Kasatkina | 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
08.10.23 Kwalif. | vs. Vera Zvonareva | 7-63, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miyu Kato | 6-72, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Laura Pigossi | 2-6, 0-1, - Timea Babos - scratch | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 7-61, 7-63 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Sara Lanca | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Oceane Dodin | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Julia Stusek | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Magali Kempen | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
25.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Fiona Crawley | 2-6, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |
Sada Nahimana - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Mara Guth | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Aya El Aouni | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Gina Feistel | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
23.02.24 2e ronde | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-2, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Ariana Geerlings | 6-2, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Alice Tubello | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Harmony Tan | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Yana Morderger | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-65, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
21.12.23 Kwartfinale | vs. Lucie Nguyen Tan | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.12.23 2e ronde | vs. Matilde Mariani | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.12.23 1e ronde | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
15.12.23 Halve finale | vs. Emeline Dartron | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.12.23 Kwartfinale | vs. Jessie Aney | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.12.23 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
19.11.23 Kwalif. | vs. Conny Perrin | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Guillermina Naya | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 Kwalif. | vs. Antonia Vergara Rivera | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Benedetta Ortenzi | 6-1, Benedetta Ortenzi - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Lisa Pigato | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Francisca Jorge | 6-3, 6-70, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Carolina Mesquita | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Marie Benoit | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Nina Potocnik | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Lina Gjorcheska | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 3e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail |