WEDSTRIJD
07.02.21 | 1e ronde van de kwal. | Tina Nadine Smith | Koral Koldobski | 6-1, 6-4 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Izrael
09.09.01, 22 Jaar
09.09.01, 22 Jaar
Tina Nadine Smith vs. Koral Koldobski - onderlinge wedstrijden
07.02.21 | 1e ronde van de kwal. | Tina Nadine Smith | Koral Koldobski | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Tina Nadine Smith form & Koral Koldobski form
Tina Nadine Smith - laatste wedstrijden
W35 Swan - Grass | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Emerson Jones | 7-65, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Monique Barry | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Bianca Compuesto | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Jelena Cvijanovic | 6-3, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
W35 Mildura - Grass | ||||
17.03.24 Finale | vs. Maddison Inglis | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Gabriella Da Silva Fick | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Lizette Cabrera | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Amelia Zylberman | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Zoe Hives | 6-3, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Naho Sato | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Destanee Aiava | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Olivia Tjandramulia | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Emerson Jones | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Sara Saito | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
28.01.24 Finale | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Dalila Jakupovic | 6-75, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Tatiana Prozorova | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Punnin Kovapitukted | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Mei Yamaguchi | 6-1, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Smriti Bhasin | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Lanlana Tararudee | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Prathiba Narayan Prasad | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Taylor Townsend | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Snigur | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hanyu Guo | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Sema | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail |
Koral Koldobski - laatste wedstrijden
W25 Netanya - Hard | ||||
23.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Shira Chiche | 3-6, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Akko - Hard | ||||
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Shay Fadlon | 4-6, 6-1, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.05.22 1e ronde | vs. Annerly Poulos | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.05.22 1e ronde | vs. Doga Turkmen | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.05.22 Kwalif. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Rahman | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Giulia Sartori | 4-6, 6-1, 5-10 | wedstrijd detail | |
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Amanda Pecaut | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Bendigo - Hard | ||||
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yui Chikaraishi | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bendigo - Hard | ||||
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Merel Hoedt | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Hard | ||||
16.02.22 1e ronde | vs. Priscilla Hon | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.02.22 Kwalif. | vs. Monique Barry | 6-2, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Georgia Plunkett | 1-6, 6-0, 10-4 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Hard | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Leann Serna | 6-4, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
08.12.21 1e ronde | vs. Kendra Bunch | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
30.11.21 1e ronde | vs. Chieh-Yu Hsu | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
23.11.21 1e ronde | vs. Stacey Fung | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kiryat - Hard | ||||
26.10.21 1e ronde | vs. Jessica Failla | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.10.21 Kwalif. | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Smelansky | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Netanya - Hard | ||||
19.10.21 Kwalif. | vs. Maria Bondarenko | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Nikol Mishieva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
11.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Caroline Lampl | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
07.10.21 2e ronde | vs. Darja Semenistaja | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.10.21 1e ronde | vs. Noelly Longi Nsimba | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.10.21 Kwalif. | vs. Anna Ulyashchenko | 0-6, 6-3, 1-10 | wedstrijd detail | |
05.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 7-690, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-4, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
27.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Camila Torres Murcia | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lya Fernandez | 6-4, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail |