WEDSTRIJD
21.02.21 | 1e ronde van de kwal. | Tina Nadine Smith | Polina Ramenskaja | 6-0, 6-3 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Estonia
14.11.02, 21 Jaar
14.11.02, 21 Jaar
Tina Nadine Smith vs. Polina Ramenskaja - onderlinge wedstrijden
21.02.21 | 1e ronde van de kwal. | Tina Nadine Smith | Polina Ramenskaja | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Tina Nadine Smith form & Polina Ramenskaja form
Tina Nadine Smith - laatste wedstrijden
W35 Swan - Grass | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Emerson Jones | 7-65, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Monique Barry | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Bianca Compuesto | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Jelena Cvijanovic | 6-3, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
W35 Mildura - Grass | ||||
17.03.24 Finale | vs. Maddison Inglis | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Gabriella Da Silva Fick | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Lizette Cabrera | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Amelia Zylberman | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Zoe Hives | 6-3, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Naho Sato | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Destanee Aiava | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Olivia Tjandramulia | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Emerson Jones | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Sara Saito | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
28.01.24 Finale | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Dalila Jakupovic | 6-75, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Tatiana Prozorova | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Punnin Kovapitukted | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Mei Yamaguchi | 6-1, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Smriti Bhasin | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Lanlana Tararudee | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Prathiba Narayan Prasad | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Taylor Townsend | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Snigur | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hanyu Guo | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Sema | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail |
Polina Ramenskaja - laatste wedstrijden
W25 Parnu - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ania Hertel | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vierumaki - Hard | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oluchukwu Jennifer Ibeto | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.05.23 Kwalif. | vs. Iulia Bucea | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Haabneeme - I. hard | ||||
01.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anita Wagner | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Chornomorsk - Clay | ||||
23.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-3, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
03.08.21 Kwalif. | vs. Caroline Romeo | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Saara Orav | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Kyiv - Clay | ||||
19.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Franziska Sziedat | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Karyna Kachur | 7-65, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Vilnius - I. hard | ||||
08.06.21 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.06.21 Kwalif. | vs. Adesuwa Osabuohien | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Voznyak | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ani Vangelova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Haabneeme - I. hard | ||||
17.11.20 Kwalif. | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Fehr | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Parnu - I. hard | ||||
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Liisa Varul | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Parnu - Clay | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Chloe Isabella Tsang | 6-3, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
15.07.19 Kwalif. | vs. Venla Ahti | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |