WEDSTRIJD
29.03.21 | 2e ronde van de kwal. | Tina Nadine Smith | Stefana Lazar | 6-2, 6-0 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Romania
11.02.02, 22 Jaar
11.02.02, 22 Jaar
Tina Nadine Smith vs. Stefana Lazar - onderlinge wedstrijden
29.03.21 | 2e ronde van de kwal. | Tina Nadine Smith | Stefana Lazar | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Tina Nadine Smith form & Stefana Lazar form
Tina Nadine Smith - laatste wedstrijden
W35 Swan - Grass | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Emerson Jones | 7-65, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Monique Barry | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Bianca Compuesto | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Jelena Cvijanovic | 6-3, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
W35 Mildura - Grass | ||||
17.03.24 Finale | vs. Maddison Inglis | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Gabriella Da Silva Fick | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Lizette Cabrera | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Amelia Zylberman | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Zoe Hives | 6-3, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Naho Sato | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Destanee Aiava | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Olivia Tjandramulia | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Emerson Jones | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Sara Saito | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
28.01.24 Finale | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Dalila Jakupovic | 6-75, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Tatiana Prozorova | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Punnin Kovapitukted | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Mei Yamaguchi | 6-1, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Smriti Bhasin | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Lanlana Tararudee | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Prathiba Narayan Prasad | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Taylor Townsend | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Snigur | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hanyu Guo | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Sema | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail |
Stefana Lazar - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chrystal Lopez | 6-4, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Madelief Hageman | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Defne Aslanbas | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Nina Alibalic | 6-2, 2-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chrystal Lopez | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.12.23 1e ronde | vs. Denislava Glushkova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.12.23 Kwalif. | vs. Irmak Budak | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Inka Wawrzkiewicz | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 Kwalif. | vs. Jana Stojanova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elena Gemovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maide Damla Oezay | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.12.23 Kwalif. | vs. Katherine Barnes | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Karolina Mrazikova | 5-7, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mirjana Jovanovic | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Ivanova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Meryem Alexandra Guener | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mija Ljubic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Bosaia | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.11.23 Kwalif. | vs. Luisa Hrda | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Meryem Alexandra Guener | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Erika Bosaia | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Katalina Petrova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Damaschin (2006) | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adela Polakovicova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Buzau - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denisa Elena Plesa | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-4, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Azarko | 2-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Theodora Stancescu | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail |