WEDSTRIJD
01.06.21 | 2e ronde van de kwal. | Tiphanie Lemaitre | Amy Zhu | 1-6, 6-3, 10-4 | W25 Santo | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Tiphanie Lemaitre vs. Amy Zhu - onderlinge wedstrijden
01.06.21 | 2e ronde van de kwal. | Tiphanie Lemaitre | Amy Zhu | 1-6, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | W25 Santo | Hard |
Tiphanie Lemaitre form & Amy Zhu form
Tiphanie Lemaitre - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Dols | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Joelle Steur | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Rebecca Marino | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Daavettila | 6-4, 5-4, Sara Daavettila - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Navarro Oliva | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Rome - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Sophie Chang | 6-75, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Anna Sinclair Rogers | 5-7, 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ashton Bowers | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adriana Reami | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Marie Benoit | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 Kwalif. | vs. Maria Kononova | 7-5, 6-73, 10-8 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dia Evtimova | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 6-2, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Lia Karatancheva | 3-6, 7-69, 6-4 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
10.12.23 Kwalif. | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Dayana Yastremska | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde | vs. Audrey Albie | 2-6, 0-3, - Tiphanie Lemaitre - scratch | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Alice Rame | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Maelle Leclercq | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Viktorija Golubic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.10.23 Kwalif. | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Celia Cervino Ruiz | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 7-5, 1-3, - Tiphanie Lemaitre - scratch | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Alina Korneeva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Simona Waltert | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 5-7, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Amy Zhu - laatste wedstrijden
W15 Le - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Veronika Podrez | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Margot Phanthala | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Mexico - Hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Kayla Cross | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Castaneda Guerrero | 3-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Ce | 6-76, 6-3, 6-76 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Gabric | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Pauline Payet | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Fort - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Pauline Payet | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Veracruz - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Raveena Kingsley | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 7-61, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Guadalajara - Clay | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Brenda Fruhvirtova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Hannah Viller Moller | 2-6, 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
W60+H Calgary - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Martina Okalova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Nagi Hanatani | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Scarlett Nicholson | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Edmonton - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Ariana Arseneault | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Carolyn Ansari | 7-64, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Lincer | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Mary Lewis | 5-7, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariya Dobreva | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Mendoza - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Julieta Estable | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-0, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Lujan - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Berta Bonardi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Lima - Clay | ||||
26.08.23 Halve finale | vs. Julieta Estable | 7-5, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Lourdes Ayala | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Valeska San Martin Ramirez | 7-66, 6-0 | wedstrijd detail |