Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
New Zeland
11.06.03, 20 Jaar
11.06.03, 20 Jaar
Tiphanie Lemaitre vs. Jade Otway - onderlinge wedstrijden
02.03.23 | 2e ronde | Tiphanie Lemaitre | Jade Otway | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Spring | Hard |
Tiphanie Lemaitre form & Jade Otway form
Tiphanie Lemaitre - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Dols | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Joelle Steur | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Rebecca Marino | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Daavettila | 6-4, 5-4, Sara Daavettila - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Navarro Oliva | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Rome - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Sophie Chang | 6-75, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Anna Sinclair Rogers | 5-7, 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ashton Bowers | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adriana Reami | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Marie Benoit | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 Kwalif. | vs. Maria Kononova | 7-5, 6-73, 10-8 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dia Evtimova | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 6-2, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Lia Karatancheva | 3-6, 7-69, 6-4 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
10.12.23 Kwalif. | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Dayana Yastremska | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde | vs. Audrey Albie | 2-6, 0-3, - Tiphanie Lemaitre - scratch | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Alice Rame | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Maelle Leclercq | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Viktorija Golubic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.10.23 Kwalif. | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Celia Cervino Ruiz | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 7-5, 1-3, - Tiphanie Lemaitre - scratch | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Alina Korneeva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Simona Waltert | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 5-7, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Jade Otway - laatste wedstrijden
Auckland - Hard | ||||
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carole Monnet | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Papamoa - Hard | ||||
21.12.23 Kwartfinale | vs. Talia Gibson | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.12.23 2e ronde | vs. Nanari Katsumi | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Alana Parnaby | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Wellington - Hard | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Alicia Smith | 6-0, 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Austin - Hard | ||||
15.11.23 Kwalif. | vs. Taylor Gruber | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Hanna Chang | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lauren Friedman | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
24.10.23 Kwalif. | vs. Maria Kozyreva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chelsea Fontenel | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 San - Hard | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Leyla Fiorella Britez Risso | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 San - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Anita Sahdiieva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Rancho - Hard | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Emily Gelber | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Alina Shcherbinina | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Spring - Hard | ||||
02.03.23 2e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.03.23 1e ronde | vs. Amy Zhu | 4-1, Amy Zhu - scratch | wedstrijd detail | |
28.02.23 Kwalif. | vs. Aspen Schuman | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marta Pacuraru | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Tauranga - Hard | ||||
21.12.22 2e ronde | vs. Zuzana Zlochova | 7-5, 3-6, 0-4, - Jade Otway - scratch | wedstrijd detail | |
20.12.22 1e ronde | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Wellington - Hard | ||||
17.12.22 Finale | vs. Vivian Yang | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.12.22 Halve finale | vs. Mia Repac | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.12.22 2e ronde | vs. Yuka Hosoki | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.12.22 Kwartfinale | vs. Alicia Smith | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.12.22 1e ronde | vs. Abigail Gunawan | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Waco - Hard | ||||
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Shcherbinina | 6-2, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Fort - Hard | ||||
18.10.22 Kwalif. | vs. Carson Branstine | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Corley | 2-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hamilton - Hard | ||||
11.02.20 1e ronde | vs. Sabastiani Leon | 3-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail |