WEDSTRIJD
22.06.21 | 1e ronde van de kwal. | Tiphanie Lemaitre | Rasheeda Mcadoo | 6-2, - scratch | W60 Charleston | Clay |
STATISTIEKEN
Tiphanie Lemaitre | Rasheeda Mcadoo | |
1e Service % | 14/23 (61%) | 12/24 (50%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 9/14 (64%) | 6/12 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/9 (56%) | 3/12 (25%) |
Benutte Breakpoints | 3/5 (60%) | 1/5 (20%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 15/24 (63%) | 9/23 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 29/47 (62%) | 18/47 (38%) |
Dubbele fouten | 1 | 0 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Tiphanie Lemaitre | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Rasheeda Mcadoo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Tiphanie Lemaitre | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Rasheeda Mcadoo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tiphanie Lemaitre | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Rasheeda Mcadoo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Tiphanie Lemaitre | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Rasheeda Mcadoo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Tiphanie Lemaitre | 0-0 | |
0-0 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Tiphanie Lemaitre vs. Rasheeda Mcadoo - onderlinge wedstrijden
26.05.23 | Kwartfinale | Tiphanie Lemaitre | Rasheeda Mcadoo | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Huntsville | Clay |
22.06.21 | 1e ronde van de kwal. | Tiphanie Lemaitre | Rasheeda Mcadoo | 6-2, Rasheeda Mcadoo - scratch | wedstrijd detail | W60 Charleston | Clay |
13.11.18 | Kwalif. | Rasheeda Mcadoo | Tiphanie Lemaitre | 6-2, 7-67 | wedstrijd detail | Norman | Hard |
Tiphanie Lemaitre form & Rasheeda Mcadoo form
Tiphanie Lemaitre - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Dols | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Joelle Steur | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Rebecca Marino | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Daavettila | 6-4, 5-4, Sara Daavettila - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Navarro Oliva | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Rome - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Sophie Chang | 6-75, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Anna Sinclair Rogers | 5-7, 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ashton Bowers | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adriana Reami | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Marie Benoit | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 Kwalif. | vs. Maria Kononova | 7-5, 6-73, 10-8 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dia Evtimova | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 6-2, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Lia Karatancheva | 3-6, 7-69, 6-4 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
10.12.23 Kwalif. | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Dayana Yastremska | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde | vs. Audrey Albie | 2-6, 0-3, - Tiphanie Lemaitre - scratch | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Alice Rame | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Maelle Leclercq | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Viktorija Golubic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.10.23 Kwalif. | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Celia Cervino Ruiz | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 7-5, 1-3, - Tiphanie Lemaitre - scratch | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Alina Korneeva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Simona Waltert | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 5-7, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Rasheeda Mcadoo - laatste wedstrijden
W35 Santo - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Maria Sara Popa | 6-4, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 3e ronde | vs. Sara Daavettila | 5-7, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Victoria Hu | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde | vs. Hina Inoue | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
06.03.24 2e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 6-2, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Ava Markham | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Mexico - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Stacey Fung | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Paulina Montiel | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Curmi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lea Ma | 6-75, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
16.01.24 Kwalif. | vs. Victoria Osuigwe | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Popovic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Ekaterine Gorgodze | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 Kwalif. | vs. Allura Zamarripa | 4-6, 6-1, 5-10 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Malkia Ngounoue | 3-6, 7-64, 10-5 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Alexis Blokhina | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Katherine Hui | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Salma Ewing | 3-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Yamakita | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Layne Sleeth | 2-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rhea Verma | 2-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Templeton - Hard | ||||
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Vecic | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
18.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Alsola | 6-1, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
02.08.23 2e ronde | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Diletta Cherubini | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.07.23 Kwalif. | vs. Ivana Sebestova | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail |