WEDSTRIJD
26.03.12 | 2e ronde van de kwal. | Tyra Calderwood | Katerina Valos | 6-0, 6-3 | Bundaberg | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
07.05.97, 26 Jaar
07.05.97, 26 Jaar
Tyra Calderwood vs. Katerina Valos - onderlinge wedstrijden
21.10.13 | 1e ronde van de kwal. | Tyra Calderwood | Katerina Valos | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Bendigo | Hard |
26.03.12 | 2e ronde van de kwal. | Tyra Calderwood | Katerina Valos | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | Bundaberg | Clay |
Tyra Calderwood form & Katerina Valos form
Tyra Calderwood - laatste wedstrijden
Madrid - Clay | ||||
06.06.16 1e ronde van de kwal. | vs. Mahak Jain | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
30.05.16 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Allen | 2-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
19.10.15 2e ronde van de kwal. | vs. Abbie Myers | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.10.15 1e ronde van de kwal. | vs. Tiana Windbuchler | Tiana Windbuchler - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Toowoomba - Hard | ||||
12.10.15 1e ronde van de kwal. | vs. Sasha Bollweg | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.10.15 2e ronde van de kwal. | vs. Ashley Keir | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Cairns - Hard | ||||
05.10.15 1e ronde van de kwal. | vs. Ashling Sumner | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tweed Heads - Hard | ||||
28.09.15 Kwalif. | vs. Abigail Tere-Apisah | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.09.15 1e ronde van de kwal. | vs. Imogen Clews | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
10.11.14 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Holland | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
03.11.14 1e ronde van de kwal. | vs. Naomi Totka | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Margaret River - Hard | ||||
27.10.14 1e ronde van de kwal. | vs. Ellen Allgurin | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Perth - Hard | ||||
20.10.14 1e ronde van de kwal. | vs. Alana Parnaby | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Toowoomba - Hard | ||||
13.10.14 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Walters | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cairns - Hard | ||||
06.10.14 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina N Smith | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Clay | ||||
07.04.14 1e ronde van de kwal. | vs. Madaline Nedanovski | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.04.14 2e ronde van de kwal. | vs. Masa Jovanovic | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Mildura - Grass | ||||
03.03.14 1e ronde | vs. Jessica Moore | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Burnie - Hard | ||||
27.01.14 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandrina Naydenova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
28.10.13 Kwalif. | vs. Karis Ryan | 7-66, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.10.13 1e ronde van de kwal. | vs. Giuliette Lugara | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.10.13 2e ronde van de kwal. | vs. Sasha Bollweg | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
21.10.13 2e ronde van de kwal. | vs. Ashling Sumner | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.10.13 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Valos | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cairns - Hard | ||||
16.09.13 1e ronde | vs. Olivia Tjandramulia | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
Toowoomba - Hard | ||||
09.09.13 1e ronde | vs. Sally Peers | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Balikpapan - Hard | ||||
13.05.13 1e ronde van de kwal. | vs. Napatsakorn Sankaew | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Phuket - I. hard | ||||
29.04.13 Kwalif. | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Phuket - I. hard | ||||
22.04.13 Kwalif. | vs. Martina Borecka | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.04.13 1e ronde van de kwal. | vs. Aslina An Ping Chua | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Katerina Valos - laatste wedstrijden
Melbourne - Clay | ||||
30.03.15 2e ronde van de kwal. | vs. Jaimee Fourlis | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.03.15 1e ronde van de kwal. | vs. Mladena Mitic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Mornington - Clay | ||||
23.03.15 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Sprague | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.03.15 Kwalif. | vs. Joanne Karaitiana | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.03.15 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Ley | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Mildura - Grass | ||||
09.03.15 2e ronde van de kwal. | vs. Nozomi Fujioka | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
10.11.14 2e ronde van de kwal. | vs. Yuxuan Zhang | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.11.14 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Wlodarczak | 1-6, 6-4, 0-1, Karolina Wlodarczak - scratch | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
03.11.14 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Collie | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Clay | ||||
07.04.14 1e ronde van de kwal. | vs. Harriette Jane North | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.04.14 2e ronde van de kwal. | vs. Tayla Stenta | 6-2, 4-2, Tayla Stenta - scratch | wedstrijd detail | |
07.04.14 Kwalif. | vs. Masa Jovanovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Glen Iris - Clay | ||||
31.03.14 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Bozovic | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.03.14 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Brzozowska | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
28.10.13 1e ronde van de kwal. | vs. Sasha Bollweg | 2-6, 0-3, - Katerina Valos - scratch | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
21.10.13 1e ronde van de kwal. | vs. Tyra Calderwood | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Sydney - Hard | ||||
04.03.13 1e ronde van de kwal. | vs. Maddie Antoun | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.03.13 Kwalif. | vs. Stefani Stojic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.03.13 2e ronde van de kwal. | vs. Diane Cheymol | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Sydney - Hard | ||||
25.02.13 1e ronde van de kwal. | vs. Sonja Balic | 2-6, 0-3, - Katerina Valos - scratch | wedstrijd detail | |
Mildura - Grass | ||||
18.02.13 2e ronde van de kwal. | vs. Ashley Keir | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.02.13 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Brzozowska | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
29.10.12 2e ronde van de kwal. | vs. Michelle Pits | 6-4, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Traralgon - Hard | ||||
22.10.12 2e ronde van de kwal. | vs. Alison Bai | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Port Pirie - Hard | ||||
17.09.12 1e ronde van de kwal. | vs. Dael Alma Mckenna | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.09.12 2e ronde van de kwal. | vs. Nidhi Chilumula | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Salisbury - Hard | ||||
10.09.12 2e ronde van de kwal. | vs. Annabelle Andrinopoulos | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bundaberg - Clay | ||||
26.03.12 1e ronde van de kwal. | vs. Shawnee-Ann Brelsford | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.03.12 2e ronde van de kwal. | vs. Tyra Calderwood | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Mildura - Grass | ||||
20.02.12 1e ronde van de kwal. | vs. Maya Milosevic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |