WEDSTRIJD
17.04.21 | 1e ronde van de kwal. | Ulrikke Eikeri | Antonia Lottner | 3-6, 6-3, 6-3 | Stuttgart | Clay |
STATISTIEKEN
Ulrikke Eikeri | Antonia Lottner | |
1e Service % | 56/84 (67%) | 56/77 (73%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 35/56 (63%) | 37/56 (66%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/28 (50%) | 5/21 (24%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 4/9 (44%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/77 (45%) | 35/84 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 84/161 (52%) | 77/161 (48%) |
Dubbele fouten | 3 | 4 |
Aces | 1 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ulrikke Eikeri | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Antonia Lottner | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ulrikke Eikeri | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Antonia Lottner | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
Ulrikke Eikeri | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Antonia Lottner | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Ulrikke Eikeri | 2-4 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-5 | Antonia Lottner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ulrikke Eikeri | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-6 | Antonia Lottner | |
0-0 | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Antonia Lottner | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ulrikke Eikeri | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Antonia Lottner | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ulrikke Eikeri | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Antonia Lottner | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ulrikke Eikeri | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-3 | Antonia Lottner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ulrikke Eikeri | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Antonia Lottner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Ulrikke Eikeri | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-30 | ||
1-0 | Antonia Lottner | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ulrikke Eikeri | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
1-2 | Antonia Lottner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ulrikke Eikeri | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Antonia Lottner | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Ulrikke Eikeri | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Antonia Lottner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ulrikke Eikeri | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ulrikke Eikeri vs. Antonia Lottner - onderlinge wedstrijden
17.04.21 | 1e ronde van de kwal. | Ulrikke Eikeri | Antonia Lottner | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Stuttgart | Clay |
Ulrikke Eikeri form & Antonia Lottner form
Ulrikke Eikeri - laatste wedstrijden
Adelaide - Hard | ||||
07.01.24 Kwalif. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Samantha Murray | 6-3, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 6-73, 6-71 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Ava Williamson | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
20.10.23 2e ronde | vs. Laura Siegemund | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Kaja Juvan | 6-2, 1-2, Kaja Juvan - scratch | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yanan Hou | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lesya Tsurenko | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
15.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Fett | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Chicago - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Sophie Chang | 6-3, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Nia Cooper | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Timofeeva | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Saint-Malo - Clay | ||||
01.05.23 Kwalif. | vs. Emeline Dartron | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tayisiya Morderger | 6-2, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Oeiras - Clay | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Ingrid Martins | 6-2, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.04.23 Kwalif. | vs. Bibiane Schoofs | Bibiane Schoofs - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bianca Behulova | 6-2, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Oeiras - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Margaux Rouvroy | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - Clay | ||||
14.04.23 Rubber 1 | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.04.23 Rubber 1 | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.04.23 Rubber 1 | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.04.23 Rubber 1 | vs. Mia Ristic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.04.23 Rubber 1 | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-4, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Toronto - I. hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Arianne Hartono | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sunderland - I. hard | ||||
23.01.23 Kwalif. | vs. Jasmine Conway | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nadia Rawson | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Australia - Hard | ||||
03.01.23 | vs. Lucia Bronzetti | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.01.23 | vs. Laura Pigossi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Antonia Lottner - laatste wedstrijden
Prague - Hard | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
18.07.22 1e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
21.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Cristiana Ferrando | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
16.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Wirges | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
26.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lara Arruabarrena | 7-65, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Kalinskaya | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Stuttgart - Clay | ||||
17.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ulrikke Eikeri | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
07.04.21 2e ronde | vs. Simona Waltert | 6-3, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
12.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ysaline Bonaventure | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Elitsa Kostova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
23.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Daniela Seguel | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Lyon - I. hard | ||||
02.03.20 1e ronde | vs. Alize Cornet | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.03.20 Kwalif. | vs. Cristina Bucsa | 2-6, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
29.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lou Brouleau | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
21.01.20 1e ronde | vs. Camila Giorgi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.01.20 Kwalif. | vs. Destanee Aiava | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-3, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Katarzyna Kawa | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Hard | ||||
07.01.20 1e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Petange - I. hard | ||||
31.10.19 2e ronde | vs. Sofya Lansere | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
24.10.19 2e ronde | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Tatiana Golovin | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Luxembourg - I. hard | ||||
18.10.19 Kwartfinale | vs. Jelena Ostapenko | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.19 2e ronde | vs. Andrea Petkovic | 6-1, Andrea Petkovic - scratch | wedstrijd detail | |
15.10.19 1e ronde | vs. Tamara Korpatsch | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.10.19 Kwalif. | vs. Renata Voracova | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Nina Stojanovic | 0-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Richel Hogenkamp | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
10.10.19 2e ronde | vs. Oona Orpana | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |