WEDSTRIJD
11.03.21 | 2e ronde | Urszula Radwanska | Erika Andreeva | 6-1, 6-4 | W25 Kazan | I. hard |
STATISTIEKEN
Urszula Radwanska | Erika Andreeva | |
1e Service % | 34/61 (56%) | 34/59 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/34 (74%) | 18/34 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/27 (41%) | 9/25 (36%) |
Benutte Breakpoints | 6/12 (50%) | 2/10 (20%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/59 (54%) | 25/61 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 68/120 (57%) | 52/120 (43%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Urszula Radwanska | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Erika Andreeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Urszula Radwanska | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Erika Andreeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Urszula Radwanska | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Erika Andreeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Urszula Radwanska | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Erika Andreeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Urszula Radwanska | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Erika Andreeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Urszula Radwanska | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Erika Andreeva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Urszula Radwanska | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-3 | Erika Andreeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Urszula Radwanska | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Erika Andreeva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Urszula Radwanska | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Urszula Radwanska vs. Erika Andreeva - onderlinge wedstrijden
11.03.21 | 2e ronde | Urszula Radwanska | Erika Andreeva | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Kazan | I. hard |
Urszula Radwanska form & Erika Andreeva form
Urszula Radwanska - laatste wedstrijden
W50+H Calvi - Hard | ||||
17.04.24 1e ronde | vs. Julie Belgraver | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Murska - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Lara Schmidt | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Angelina Wirges | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Viktoria Hruncakova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Amarni Banks | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Vittoria Paganetti | 6-2, 6-79, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Arianna Zucchini | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Meng | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Chia Yi Tsao | 6-0, 7-65 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Vogt | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-1, 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maelle Leclercq | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Nikola Bartunkova | 6-0, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Elena Malygina | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Robin Anderson | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hannah Rylatt | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Manon Leonard | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Allegra Korpanec Davies | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60+H Calgary - I. hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Stacey Fung | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Arina Rodionova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Kira Pavlova | 5-7, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Edmonton - I. hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Arina Rodionova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Ariana Arseneault | 4-6, 7-62, 6-0 | wedstrijd detail |
Erika Andreeva - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Lucrezia Stefanini | 0-5, - Erika Andreeva - scratch | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-4, 6-74, 6-2 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Elina Avanesyan | 0-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
14.03.24 Kwartfinale | vs. Yafan Wang | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Nao Hibino | 2-6, 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Clara Tauson | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Nadiya Kichenok | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yuliia Starodubtseva | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
07.03.24 1e ronde | vs. Danielle Rose Collins | 6-73, 6-76 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Kayla Day | 6-1, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emiliana Arango | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Xiyu Wang | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
13.02.24 2e ronde | vs. Ekaterina Alexandrova | 0-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde | vs. Diana Shnaider | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Kwalif. | vs. Zhuoxuan Bai | 6-4, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Diane Parry | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Ana Bogdan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Irina Khromacheva | 5-7, 6-1, 1-0, Irina Khromacheva - scratch | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nuria Brancaccio | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Dayana Yastremska | 6-74, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Tamara Korpatsch | 6-75, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arabella Koller | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Polina Kudermetova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kaylah Mcphee | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Oceane Dodin | 6-75, 7-66, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Rebecca Marino | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
16.12.23 Halve finale | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Kwartfinale | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Mccartney Kessler | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail |