WEDSTRIJD
29.01.21 | Kwartfinale | Urszula Radwanska | Leonie Kung | 6-4, 6-1 | W60 Andrezieux | I. hard |
STATISTIEKEN
Urszula Radwanska | Leonie Kung | |
1e Service % | 37/59 (63%) | 46/62 (74%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/37 (70%) | 24/46 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/22 (45%) | 5/16 (31%) |
Benutte Breakpoints | 5/11 (45%) | 2/6 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/62 (53%) | 23/59 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 69/121 (57%) | 52/121 (43%) |
Dubbele fouten | 4 | 0 |
Aces | 6 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Urszula Radwanska | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Leonie Kung | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Urszula Radwanska | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Leonie Kung | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Urszula Radwanska | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Leonie Kung | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Urszula Radwanska | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Leonie Kung | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Urszula Radwanska | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Leonie Kung | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Urszula Radwanska | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Leonie Kung | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Urszula Radwanska | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Leonie Kung | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Urszula Radwanska | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-1 | Leonie Kung | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Urszula Radwanska | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Urszula Radwanska vs. Leonie Kung - onderlinge wedstrijden
29.01.21 | Kwartfinale | Urszula Radwanska | Leonie Kung | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | W60 Andrezieux | I. hard |
Urszula Radwanska form & Leonie Kung form
Urszula Radwanska - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Lara Schmidt | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Angelina Wirges | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Viktoria Hruncakova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Amarni Banks | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Vittoria Paganetti | 6-2, 6-79, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Arianna Zucchini | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Meng | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Chia Yi Tsao | 6-0, 7-65 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Vogt | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-1, 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maelle Leclercq | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Nikola Bartunkova | 6-0, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Elena Malygina | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Robin Anderson | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hannah Rylatt | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Manon Leonard | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Allegra Korpanec Davies | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60+H Calgary - I. hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Stacey Fung | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Arina Rodionova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Kira Pavlova | 5-7, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Edmonton - I. hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Arina Rodionova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Ariana Arseneault | 4-6, 7-62, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Sophie Stanton | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Leonie Kung - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Eva Vedder | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Eleonora Alvisi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 6-2, 10-12 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Nina Potocnik | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikol Sevald | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Wesley - Clay | ||||
11.02.24 Finale | vs. Sophie Chang | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Madison Sieg | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Katarina Kozarov | 6-1, 1-0, Katarina Kozarov - scratch | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Cadence Brace | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Gabriela Lee | 5-7, 6-71 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Grace Min | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
21.01.24 Finale | vs. Marie Benoit | 4-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. Robin Montgomery | 6-3, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Vivian Wolff | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Whitney Osuigwe | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Marie Benoit | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Tena Lukas | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.12.23 Kwalif. | vs. Dimitra Pavlou | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Katy Dunne | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 5-7, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Tena Lukas | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Slavikova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Andreea Mitu | 5-7, 7-67, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Sinja Kraus | 1-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |