WEDSTRIJD
10.03.21 | 1e ronde | Urszula Radwanska | Vivian Heisen | 6-2, 7-5 | W25 Kazan | I. hard |
STATISTIEKEN
Urszula Radwanska | Vivian Heisen | |
1e Service % | 38/67 (57%) | 40/73 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/38 (79%) | 30/40 (75%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/29 (41%) | 6/33 (18%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 2/8 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/73 (51%) | 25/67 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 79/140 (56%) | 61/140 (44%) |
Dubbele fouten | 4 | 6 |
Aces | 4 | 2 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Urszula Radwanska vs. Vivian Heisen - onderlinge wedstrijden
10.03.21 | 1e ronde | Urszula Radwanska | Vivian Heisen | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | W25 Kazan | I. hard |
Urszula Radwanska form & Vivian Heisen form
Urszula Radwanska - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Lara Schmidt | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Angelina Wirges | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Viktoria Hruncakova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Amarni Banks | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Vittoria Paganetti | 6-2, 6-79, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Arianna Zucchini | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Meng | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Chia Yi Tsao | 6-0, 7-65 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Vogt | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-1, 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maelle Leclercq | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Nikola Bartunkova | 6-0, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Elena Malygina | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Robin Anderson | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hannah Rylatt | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Manon Leonard | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Allegra Korpanec Davies | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60+H Calgary - I. hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Stacey Fung | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Arina Rodionova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Kira Pavlova | 5-7, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Edmonton - I. hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Arina Rodionova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Ariana Arseneault | 4-6, 7-62, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Sophie Stanton | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Vivian Heisen - laatste wedstrijden
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
15.10.23 Kwalif. | vs. Anastasiya Soboleva | 2-6, 1-2, - Vivian Heisen - scratch | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dalila Jakupovic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Sydney - Hard | ||||
10.01.22 Kwalif. | vs. Anna Schmiedlova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Smith | 6-1, 1-6, 3-0, Alicia Smith - scratch | wedstrijd detail | |
W100+H Dubai - Hard | ||||
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Oksana Selekhmeteva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Courmayeur - I. hard | ||||
23.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Di Giuseppe | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
Saint-Malo - Clay | ||||
03.05.21 Kwalif. | vs. Viktoriya Tomova | 6-4, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Leonie Kung | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
06.04.21 1e ronde | vs. Maryna Zanevska | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.04.21 Kwalif. | vs. Svenja Ochsner | 3-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Bassols Ribera | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Urszula Radwanska | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Hard | ||||
12.11.20 1e ronde | vs. Hurricane Tyra Black | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.11.20 Kwalif. | vs. Jessica Livianu | 2-6, 6-2, 10-3 | wedstrijd detail | |
11.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Coleman | 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
08.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ulrikke Eikeri | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
08.08.20 1e ronde | vs. Ulrikke Eikeri | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.06.20 1e ronde | vs. Julia Middendorf | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.06.20 1e ronde | vs. Joelle Steur | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - I. hard | ||||
28.02.20 Kwartfinale | vs. Ekaterina Kazionova | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.20 2e ronde | vs. Aneta Laboutkova | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.02.20 1e ronde | vs. Sofya Lansere | 6-1, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
23.01.20 2e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.01.20 1e ronde | vs. Alisa Kummel | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100+H Dubai - Hard | ||||
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nicoleta Dascalu | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
31.10.19 2e ronde | vs. Martina Caregaro | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Verena Meliss | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Caldas - Hard | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
20.09.19 Halve finale | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.19 Kwartfinale | vs. Emma Raducanu | 7-5, 4-1, Emma Raducanu - scratch | wedstrijd detail |