WEDSTRIJD
03.08.21 | 1e ronde | Usue Maitane Arconada | Jamie Loeb | 7-611, 2-6, 6-4 | Concord | Hard |
STATISTIEKEN
Usue Maitane Arconada | Jamie Loeb | |
1e Service % | 61/127 (48%) | 49/105 (47%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 34/61 (56%) | 32/49 (65%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 33/66 (50%) | 24/56 (43%) |
Benutte Breakpoints | 6/12 (50%) | 7/18 (39%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 49/105 (47%) | 60/127 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 116/232 (50%) | 116/232 (50%) |
Dubbele fouten | 10 | 8 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Usue Maitane Arconada | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-40[BP] | ||
0-1 | Jamie Loeb | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40 | ||
Usue Maitane Arconada | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-2 | Jamie Loeb | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Usue Maitane Arconada | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Jamie Loeb | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Usue Maitane Arconada | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Jamie Loeb | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Usue Maitane Arconada | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Jamie Loeb | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Usue Maitane Arconada | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Jamie Loeb | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Usue Maitane Arconada | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 5-4, 5-5, 6-5, 6-6, 7-6, 7-7, 7-8, 8-8, 8-9, 9-9, 9-10, 10-10, 11-10, 11-11, 12-11 | ||
7-611 |
2 | ||
0-0 | Jamie Loeb | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Usue Maitane Arconada | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Jamie Loeb | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Usue Maitane Arconada | 1-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Jamie Loeb | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Usue Maitane Arconada | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-4 | Jamie Loeb | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Usue Maitane Arconada | 2-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-6 |
3 | ||
0-0 | Jamie Loeb | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Usue Maitane Arconada | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Jamie Loeb | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Usue Maitane Arconada | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Jamie Loeb | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Usue Maitane Arconada | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Jamie Loeb | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Usue Maitane Arconada | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Jamie Loeb | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Usue Maitane Arconada | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Usue Maitane Arconada vs. Jamie Loeb - onderlinge wedstrijden
03.08.21 | 1e ronde | Usue Maitane Arconada | Jamie Loeb | 7-611, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | Concord | Hard |
13.07.19 | Halve finale | Usue Maitane Arconada | Jamie Loeb | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | W60 Honolulu | Hard |
18.04.18 | 1e ronde | Jamie Loeb | Usue Maitane Arconada | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | Dothan | Clay |
20.04.17 | 2e ronde | Usue Maitane Arconada | Jamie Loeb | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | Dothan | Clay |
23.06.16 | 2e ronde | Jamie Loeb | Usue Maitane Arconada | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | Baton Rouge | Hard |
Usue Maitane Arconada form & Jamie Loeb form
Usue Maitane Arconada - laatste wedstrijden
Charleston - Hard | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Olivia Gadecki | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ingrid Martins | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Sumter - Hard | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Grace Min | 6-1, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Jaeda Daniel | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
19.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Masarova | 7-64, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Hard | ||||
02.02.22 1e ronde | vs. Tatjana Maria | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Orlando - Hard | ||||
29.01.22 Kwartfinale | vs. Irene Burillo Escorihuela | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.01.22 2e ronde | vs. Whitney Osuigwe | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.01.22 1e ronde | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
13.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Aliona Bolsova | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Jones | 5-1, Francesca Jones - scratch | wedstrijd detail | |
W60+H Traralgon - Hard | ||||
05.01.22 2e ronde | vs. Yue Yuan | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.01.22 1e ronde | vs. Lisa Mays | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
20.10.21 1e ronde | vs. Lizette Cabrera | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
07.10.21 1e ronde | vs. Ajla Tomljanovic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.21 Kwalif. | vs. Beatriz Haddad Maia | 4-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Rodionova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
03.10.21 Finale | vs. Marcela Zacarias | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.10.21 Halve finale | vs. Mayo Hibi | 6-3, 6-73, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.10.21 Kwartfinale | vs. En Shuo Liang | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.09.21 2e ronde | vs. Sachia Vickery | 6-4, 6-75, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.09.21 1e ronde | vs. Katherine Sebov | 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
Columbus - I. hard | ||||
19.09.21 1e ronde | vs. Lauren Davis | 7-65, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
26.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Kamilla Rakhimova | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jaimee Fourlis | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Landisville - Hard | ||||
10.08.21 Kwalif. | vs. Beatriz Haddad Maia | 6-3, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
09.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Concord - Hard | ||||
04.08.21 2e ronde | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.08.21 1e ronde | vs. Jamie Loeb | 7-611, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
27.07.21 1e ronde | vs. Aldila Sutjiadi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail |
Jamie Loeb - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Aneta Kladivova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Silvia Ambrosio | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Appleton | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Spring - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Maribella Zamarripa | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Mexico - Hard | ||||
24.02.24 Finale | vs. Dalayna Hewitt | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Halve finale | vs. Victoria Rodriguez | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.02.24 Kwartfinale | vs. Michaela Bayerlova | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
21.02.24 2e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Isabelle Boulais | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Anna Gabric | 6-3, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Candiotto | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Rome - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Veronica Miroshnichenko | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
24.01.24 2e ronde | vs. Jazmin Ortenzi | 2-6, 7-68, 6-75 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
04.12.23 1e ronde | vs. Ipek Oz | 6-2, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Elizabeth Mandlik | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Despina Papamichail | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
20.11.23 1e ronde | vs. Diana Shnaider | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwalif. | vs. Luiza Eidelvein | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60+H Calgary - I. hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Sabine Lisicki | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Dalayna Hewitt | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Eden Silva | 4-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Hanna Chang | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - I. hard | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Grace Min | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Victoria Hu | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Stacey Fung | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Katarina Kozarov | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Templeton - Hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Taylor Townsend | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |