Argentina
02.02.02, 22 Jaar
02.02.02, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Republic of Korea
18.10.97, 26 Jaar
18.10.97, 26 Jaar
Valentina Mutilba vs. Eunji Lim - onderlinge wedstrijden
09.11.21 | Kwalif. | Valentina Mutilba | Eunji Lim | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Valentina Mutilba form & Eunji Lim form
Valentina Mutilba - laatste wedstrijden
W25 Junin - Clay | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tania Sfilio | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Bragado - Clay | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. Alessandra Caceres | 6-1, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Rosario - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Leyla Fiorella Britez Risso | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Buenos - Clay | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Alisha Reayer | 4-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Tucuman - Clay | ||||
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carola Celina Sosa | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Tucuman - Clay | ||||
21.02.23 1e ronde | vs. Guillermina Naya | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.02.23 Kwalif. | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-3, 3-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Josefina Andrade Benedetti | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Buenos - Clay | ||||
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Conde | 6-3, 4-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
W25 Buenos - Clay | ||||
10.01.23 1e ronde | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.01.23 Kwalif. | vs. Luciana Blatter | 6-77, 7-610, 10-7 | wedstrijd detail | |
08.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carola Celina Sosa | 7-61, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Buenos - Clay | ||||
01.12.22 2e ronde | vs. Ilaria Sposetti | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.11.22 1e ronde | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 7-65, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Mar - Clay | ||||
24.11.22 2e ronde | vs. Ana Candiotto | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.11.22 1e ronde | vs. Gabriela Pimentel | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Tucuman - Clay | ||||
11.10.22 1e ronde | vs. Luana Plaza Araujo | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Eldorado - Clay | ||||
03.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Victoria Marchesini | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Eldorado - Clay | ||||
01.10.22 Kwartfinale | vs. Luisina Giovannini | 1-2, - Valentina Mutilba - scratch | wedstrijd detail | |
29.09.22 2e ronde | vs. Lourdes Ayala | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.09.22 1e ronde | vs. Karine Kulidjian | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Melisa Senli | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jenny Lim | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aoi Ito | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 7-5, 1-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mariia Maksimova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Yana Mogilnitskaya | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Eunji Lim - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Boyoung Jeong | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kanupriya Rajawat | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Maya Drozd | 2-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nicol Benesova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alessia Manca | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Da Ye Kim | 7-64, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Eunchae Kim | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eun Se Jang | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
28.08.23 Kwalif. | vs. Hikaru Sato | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ye Jin Kim | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ji Eun Lee (2005) | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Changwon - Hard | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Da Hye Kim | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Incheon - Hard | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-4, 1-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Subin Park | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marcella Dessolis | 1-6, 6-4, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Shebekina | 6-75, 7-66, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
30.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
05.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Da Ye Kim | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
31.08.22 1e ronde | vs. Yidi Yang | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.22 Kwalif. | vs. Na Hyun Kang | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Soo Ha Jang | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Incheon - Hard | ||||
08.06.22 1e ronde | vs. Olivia Tjandramulia | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.06.22 Kwalif. | vs. Hyeseo Shin | 3-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
05.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sihyeong Cho | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Changwon - Hard | ||||
31.05.22 1e ronde | vs. Risa Ushijima | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.03.22 Kwalif. | vs. Chiara Di Tommaso | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sampada Coster | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Eun Ji Lee | 6-4, 6-76, 10-7 | wedstrijd detail | |
23.03.22 Kwalif. | vs. Anri Nagata | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.11.21 Kwalif. | vs. Valentina Mutilba | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |