WEDSTRIJD
11.03.20 | 1e ronde | Valentini Grammatikopoulou | Karin Kennel | 2-6, 7-61, 7-65 | W25 Olimpia | Clay |
STATISTIEKEN
Valentini Grammatikopoulou | Karin Kennel | |
1e Service % | 67/117 (57%) | 72/127 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 36/67 (54%) | 45/72 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 23/50 (46%) | 24/55 (44%) |
Benutte Breakpoints | 7/16 (44%) | 9/16 (56%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 58/127 (46%) | 58/117 (50%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 117/244 (48%) | 127/244 (52%) |
Dubbele fouten | 12 | 6 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Valentini Grammatikopoulou | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Karin Kennel | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Valentini Grammatikopoulou | 0-2 | |
0-0, 0-15, 40-30, 40-40 | ||
0-3 | Karin Kennel | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-40, 40-A | ||
Valentini Grammatikopoulou | 0-4 | |
0-0 | ||
Valentini Grammatikopoulou | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Karin Kennel | |
0-0 | ||
2-6 |
2 | ||
Valentini Grammatikopoulou | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Karin Kennel | |
0-0 | ||
Valentini Grammatikopoulou | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-2 | Karin Kennel | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Valentini Grammatikopoulou | 1-3 | |
0-0, 0-30 | ||
Valentini Grammatikopoulou | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40[BP] | ||
3-4 | Karin Kennel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Valentini Grammatikopoulou | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-5 | Karin Kennel | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Valentini Grammatikopoulou | 5-5 | |
0-0 | ||
Valentini Grammatikopoulou | 6-6 | |
0-0, 1-0, 4-1, 5-1, 6-1 | ||
7-61 |
3 | ||
0-0 | Karin Kennel | |
0-0 | ||
Valentini Grammatikopoulou | 0-1 | |
Valentini Grammatikopoulou | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Karin Kennel | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Valentini Grammatikopoulou | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Karin Kennel | |
0-0 | ||
Valentini Grammatikopoulou | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30 | ||
5-3 | Karin Kennel | |
0-0 | ||
Valentini Grammatikopoulou | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Karin Kennel | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Valentini Grammatikopoulou | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-6 | Karin Kennel | |
0-0, 1-0, 2-3, 3-3, 4-3, 6-5 | ||
7-65 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Valentini Grammatikopoulou vs. Karin Kennel - onderlinge wedstrijden
11.03.20 | 1e ronde | Valentini Grammatikopoulou | Karin Kennel | 2-6, 7-61, 7-65 | wedstrijd detail | W25 Olimpia | Clay |
24.08.15 | 2e ronde | Valentini Grammatikopoulou | Karin Kennel | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | Rotterdam | Clay |
08.04.13 | Halve finale | Karin Kennel | Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Heraklion | Carpet |
05.11.12 | 2e ronde van de kwal. | Valentini Grammatikopoulou | Karin Kennel | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | Heraklion | Carpet |
Valentini Grammatikopoulou form & Karin Kennel form
Valentini Grammatikopoulou - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Olivia Gadecki | 4-6, 7-62, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Barbora Palicova | 4-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Camilla Gennaro | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Mona Barthel | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 6-4, 6-72 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Panna Udvardy | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Dayana Yastremska | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
04.12.23 1e ronde | vs. Daria Lodikova | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Ipek Oz | 6-71, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Alina Charaeva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Tamara Curovic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Linda Klimovicova | 7-61, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Marina Melnikova | 4-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-3, 0-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Alisa Kummel | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
23.09.23 Halve finale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Anca Alexia Todoni | 6-1, 1-0, Anca Alexia Todoni - scratch | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Viktoriia Dema | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-2, 5-7, 3-1, Tiphanie Lemaitre - scratch | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Anna Bondar | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
06.09.23 2e ronde | vs. Alize Cornet | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Georgia Pedone | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Haruka Kaji | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Karin Kennel - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
07.07.20 1e ronde | vs. Svenja Ochsner | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Olimpia - Clay | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-2, 6-71, 6-75 | wedstrijd detail | |
W25 Macon - I. hard | ||||
24.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Celia Belle Mohr | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.02.20 2e ronde | vs. Vivian Wolff | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.02.20 1e ronde | vs. Destinee Martins | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.02.20 Finale | vs. Maria Timofeeva | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.02.20 Halve finale | vs. Arlinda Rushiti | 7-5, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.02.20 Kwartfinale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.02.20 2e ronde | vs. Corina Mader | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.02.20 1e ronde | vs. Carla Touly | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
31.01.20 Kwartfinale | vs. Valentina Ryser | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.01.20 2e ronde | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.01.20 1e ronde | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.01.20 1e ronde | vs. Mallaurie Noel | 2-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bhopal - Hard | ||||
22.11.19 Kwartfinale | vs. Karman Kaur Thandi | 2-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.11.19 2e ronde | vs. Punnin Kovapitukted | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.11.19 1e ronde | vs. Petia Arshinkova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.11.19 Kwalif. | vs. Jennifer Luikham | 6-2, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
16.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Gwalior - Hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
29.10.19 Kwalif. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maelys Bougrat | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
15.10.19 1e ronde | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
10.10.19 2e ronde | vs. Paula Badosa Gibert | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Yuka Hosoki | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Caldas - Hard | ||||
26.09.19 2e ronde | vs. Jessika Ponchet | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.09.19 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 1-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.09.19 Kwalif. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Neto | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
12.09.19 Kwartfinale | vs. Marie Temin | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail |