WEDSTRIJD
05.08.13 | 1e ronde van de kwal. | Valeria Podda | Kimberley Zimmermann | 6-2, 6-4 | Koksijde | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Valeria Podda vs. Kimberley Zimmermann - onderlinge wedstrijden
05.08.13 | 1e ronde van de kwal. | Valeria Podda | Kimberley Zimmermann | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | Koksijde | Clay |
Valeria Podda form & Kimberley Zimmermann form
Valeria Podda - laatste wedstrijden
Athens - Hard | ||||
07.10.13 1e ronde | vs. Tanaporn Thongsing | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Athens - Hard | ||||
30.09.13 1e ronde | vs. Caroline Romeo | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.09.13 2e ronde | vs. Pei-Chi Lee | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Athens - Hard | ||||
23.09.13 2e ronde | vs. Maria Sakkari | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.09.13 1e ronde | vs. Ester Masuri | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Alphen aan - Clay | ||||
02.09.13 1e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-4, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - Clay | ||||
26.08.13 1e ronde | vs. Klaartje Liebens | 6-4, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Enschede - Clay | ||||
19.08.13 2e ronde | vs. Britt Schreuder | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.08.13 Kwartfinale | vs. Bernarda Pera | 4-6, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
19.08.13 Halve finale | vs. Nina Zander | 6-0, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.08.13 1e ronde | vs. Anna Katalina Alzate Esmurzaeva | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Westende Middelkerke - Hard | ||||
12.08.13 Kwalif. | vs. Josepha Adam | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.08.13 2e ronde van de kwal. | vs. Camila Aguirri | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Koksijde - Clay | ||||
05.08.13 Kwalif. | vs. Nicky Van Dyck | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.08.13 1e ronde van de kwal. | vs. Kimberley Zimmermann | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Maaseik - Clay | ||||
22.07.13 2e ronde | vs. Manon Arcangioli | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.07.13 1e ronde | vs. Michaela Boev | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Knokke - Clay | ||||
15.07.13 2e ronde | vs. Magali Kempen | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.07.13 1e ronde | vs. Tayisiya Morderger | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Middelburg - Clay | ||||
01.07.13 1e ronde van de kwal. | vs. Maurien Rikkert | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.07.13 1e ronde | vs. Sandra Roma | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.07.13 Kwalif. | vs. Vanesa Furlanetto | 6-76, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Breda - Clay | ||||
24.06.13 1e ronde | vs. Linda Prenkovic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Alkmaar - Clay | ||||
17.06.13 1e ronde | vs. Janina Toljan | 6-73, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.06.13 2e ronde | vs. Nadia Podoroska | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.06.13 Halve finale | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.06.13 Kwartfinale | vs. Bernice Van De Velde | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Amstelveen - Clay | ||||
10.06.13 Kwartfinale | vs. Ysaline Bonaventure | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.06.13 1e ronde | vs. Laura Schaeder | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.06.13 2e ronde | vs. Karen Barritza | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail |
Kimberley Zimmermann - laatste wedstrijden
Chicago - Hard | ||||
22.08.21 Kwalif. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Hailey Baptiste | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Contrexeville - Clay | ||||
05.07.21 Kwalif. | vs. Margaux Rouvroy | 7-65, 6-76, 3-10 | wedstrijd detail | |
05.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bad Homburg - Grass | ||||
20.06.21 Kwalif. | vs. Yuliya Hatouka | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Stare - Clay | ||||
16.06.21 1e ronde | vs. Gabriela Lee | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.06.21 Kwalif. | vs. Linda Klimovicova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
W60 Saint - Clay | ||||
13.05.21 2e ronde | vs. Kristina Kucova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.05.21 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.05.21 Kwalif. | vs. Margot Yerolymos | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Cakarevic | 6-1, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Rame | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Oeiras - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Su Jeong Jang | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
05.04.21 Kwalif. | vs. Lucia Bronzetti | 0-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bratislava - I. hard | ||||
18.03.21 2e ronde | vs. Weronika Baszak | 3-5, - Kimberley Zimmermann - scratch | wedstrijd detail | |
17.03.21 1e ronde | vs. Jade Bornay | 2-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Poitiers - I. hard | ||||
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.02.21 Kwalif. | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
15.02.21 Kwalif. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tena Lukas | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Grenoble - I. hard | ||||
10.02.21 1e ronde | vs. Julia Grabher | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.02.21 Kwalif. | vs. Simona Waltert | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tena Lukas | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Hamburg - I. hard | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Wargnier | 6-1, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Las - Clay | ||||
24.11.20 1e ronde | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Las - Clay | ||||
16.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Oksana Selekhmeteva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ortisei - I. hard | ||||
04.11.20 2e ronde | vs. Lisa Pigato | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.11.20 1e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |