WEDSTRIJD
02.11.20 | 2e ronde van de kwal. | Valeriya Olyanovskaya | Emma Penne | 6-1, 6-0 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Switzerland
29.05.04, 19 Jaar
29.05.04, 19 Jaar
Valeriya Olyanovskaya vs. Emma Penne - onderlinge wedstrijden
02.11.20 | 2e ronde van de kwal. | Valeriya Olyanovskaya | Emma Penne | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Valeriya Olyanovskaya form & Emma Penne form
Valeriya Olyanovskaya - laatste wedstrijden
W60 Trnava - I. hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Alevtina Ibragimova | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Mara Guth | 6-74, 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Angelina Voloshchuk | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matilda Mutavdzic | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Stefanie Auer | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vendula Valdmannova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Ella Seidel | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 7-64, 2-0, Alexandra Cadantu - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
17.09.23 Finale | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Halve finale | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Nina Vargova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Tamara Curovic | 6-3, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Azarko | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Adela Moravcova | 4-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Michele Adamczewska | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Gina Feistel | 7-5, 1-6, 4-2, Gina Feistel - scratch | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.23 Kwalif. | vs. Daria Gorska | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ida Johansson | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Emma Penne - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
02.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Koral Koldobski | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Gaia Squarcialupi | 0-1, - Emma Penne - scratch | wedstrijd detail | |
Caslano - Clay | ||||
18.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Vittoria Viviani | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |