WEDSTRIJD
30.08.21 | 2e ronde van de kwal. | Valeriya Strakhova | Misaki Matsuda | 6-4, 6-4 | W60 Prague | Clay |
STATISTIEKEN
Valeriya Strakhova | Misaki Matsuda | |
1e Service % | 43/51 (84%) | 44/61 (72%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/43 (65%) | 21/44 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 4/8 (50%) | 9/17 (53%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 3/3 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/61 (51%) | 19/51 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/112 (56%) | 49/112 (44%) |
Dubbele fouten | ||
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Valeriya Strakhova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Misaki Matsuda | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Valeriya Strakhova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Misaki Matsuda | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Valeriya Strakhova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Misaki Matsuda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Valeriya Strakhova | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Misaki Matsuda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Valeriya Strakhova | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Misaki Matsuda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Valeriya Strakhova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Misaki Matsuda | |
0-0, 0-40, 40-30[BP] | ||
1-2 | Misaki Matsuda | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Valeriya Strakhova | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-3 | Misaki Matsuda | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Valeriya Strakhova | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Misaki Matsuda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Valeriya Strakhova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Misaki Matsuda | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Valeriya Strakhova vs. Misaki Matsuda - onderlinge wedstrijden
30.08.21 | 2e ronde van de kwal. | Valeriya Strakhova | Misaki Matsuda | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | W60 Prague | Clay |
Valeriya Strakhova form & Misaki Matsuda form
Valeriya Strakhova - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-75, 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W75 Rome - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Robin Anderson | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Carol Zhao | 6-1, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Pia Lovric | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Eszter Meri | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
21.12.23 Kwartfinale | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.12.23 2e ronde | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Diletta Cherubini | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
17.12.23 Finale | vs. Emeline Dartron | 6-4, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.12.23 Halve finale | vs. Emma Lene | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.12.23 Kwartfinale | vs. Sofia Rocchetti | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Sara Cakarevic | 4-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Akua Akoma Ej Hansen | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Guillermina Naya | 7-5, 5-7, 2-1, Guillermina Naya - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Guadalajara - Clay | ||||
25.11.23 Finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Halve finale | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.11.23 Kwartfinale | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-3, 2-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Layne Sleeth | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 3-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Julieta Estable | 6-3, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
11.11.23 3e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Victoria Gomez | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Merna Refaat | 5-7, 1-4, - Valeriya Strakhova - scratch | wedstrijd detail |
Misaki Matsuda - laatste wedstrijden
W35 Swan - Grass | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Emerson Jones | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Alana Subasic | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Natalie Gaft | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Mildura - Grass | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-2, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Alana Parnaby | 6-72, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Jelena Cvijanovic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Mananchaya Sawangkaew | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Yingqun Sun | 7-66, 2-0, Yingqun Sun - scratch | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yatawee Chimchum | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Ena Shibahara | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yuki Naito | 6-3, 5-1, Yuki Naito - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
30.12.23 Halve finale | vs. Moyuka Uchijima | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.12.23 Kwartfinale | vs. Ekaterina Yashina | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.12.23 2e ronde | vs. Akiko Omae | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.12.23 1e ronde | vs. Ksenia Zaytseva | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
20.12.23 1e ronde | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Lola Radivojevic | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
20.09.23 2e ronde | vs. Erika Sema | 6-4, 2-4, - Misaki Matsuda - scratch | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Alicia Smith | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
14.09.23 Kwartfinale | vs. Taylah Preston | 7-5, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Tenika Mcgiffin | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Lisa Mays | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Kovaleva | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Melisa Ercan | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Salakthip Ounmuang | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |