Slovakia
23.05.03, 20 Jaar
23.05.03, 20 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Turkey
20.11.01, 22 Jaar
20.11.01, 22 Jaar
Vanda Vargova vs. Selina Atay - onderlinge wedstrijden
09.11.21 | Kwalif. | Vanda Vargova | Selina Atay | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Vanda Vargova form & Selina Atay form
Vanda Vargova - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Eunhye Lee | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elettra Gradassi | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Waco - Hard | ||||
15.11.22 Kwalif. | vs. Maya Joint | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Danielle Tuhten | Danielle Tuhten - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W25 Fort - Hard | ||||
17.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mary Stoiana | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Austin - Hard | ||||
28.09.22 1e ronde | vs. Ashley Lahey | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.09.22 Kwalif. | vs. Alicia Herrero Linana | 2-6, 6-4, 12-10 | wedstrijd detail | |
26.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Kozarov | 5-7, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Lubbock - Hard | ||||
19.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Matasova | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Catez - Clay | ||||
01.06.22 1e ronde | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Mattioli | 3-6, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
30.05.22 Kwalif. | vs. Elena Micic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
09.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Radakovic | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.05.22 Kwalif. | vs. Anna Gabric | 3-6, 0-4, - Vanda Vargova - scratch | wedstrijd detail | |
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Mukic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Carolin Raschdorf | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kira Pavlova | 2-6, 7-63, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.04.22 1e ronde | vs. Vlada Koval | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vicky Van De Peer | 4-6, 7-5, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Lanca | 6-4, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Demi Tran | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - I. hard | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bath - I. hard | ||||
10.01.22 Kwalif. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 0-6, 1-2, - Vanda Vargova - scratch | wedstrijd detail | |
16.11.21 Kwalif. | vs. Iuliia Nikitina | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Chihiro Takayama | 0-6, 7-5, 10-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.11.21 Kwartfinale | vs. Diana Shnaider | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.11.21 2e ronde | vs. Dayeon Back | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.11.21 1e ronde | vs. Yeong Won Jeong | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.11.21 Kwalif. | vs. Selina Atay | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |
Selina Atay - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Karolina Mrazikova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nikoletta Muller | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andra Maria Simion | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Anna Siskova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Kate Mansfield | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Biot | 2-6, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lykke Lindorff | 6-4, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Xenia Bandurowska | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carson Branstine | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-79, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 1e ronde | vs. Alina Granwehr | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.12.23 2e ronde | vs. Ksenia Efremova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Margherita Marcon | 1-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Francesca Pace | 1-6, 7-66, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.12.23 Kwalif. | vs. Ada Piestrzynska | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Krymkova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ela Belanova | 6-74, 7-5, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.11.23 Kwalif. | vs. Marion Viertler | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denisa Elena Plesa | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Doga Turkmen | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-1, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ioana Teodora Sava | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Daria Lopatetskaya | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicole Gadient | 2-6, 6-1, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Yaroslava Bartashevich | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |