WEDSTRIJD
10.11.21 | 1e ronde | Vanda Vargova | Yeong Won Jeong | 6-4, 7-5 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Vanda Vargova | Yeong Won Jeong | |
1e Service % | 51/69 (74%) | 58/88 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/51 (51%) | 31/58 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/18 (39%) | 8/30 (27%) |
Benutte Breakpoints | 8/20 (40%) | 6/9 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 49/88 (56%) | 36/69 (52%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 82/157 (52%) | 75/157 (48%) |
Dubbele fouten | 3 | 5 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Yeong Won Jeong | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Vanda Vargova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Yeong Won Jeong | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Vanda Vargova | 0-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-3 | Yeong Won Jeong | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Vanda Vargova | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-4 | Yeong Won Jeong | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Vanda Vargova | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-4 | Yeong Won Jeong | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Vanda Vargova | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Yeong Won Jeong | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Vanda Vargova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Yeong Won Jeong | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Vanda Vargova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Yeong Won Jeong | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Vanda Vargova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Yeong Won Jeong | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Vanda Vargova | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Yeong Won Jeong | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Vanda Vargova | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Yeong Won Jeong | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Vanda Vargova | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
7-5 |
Slovakia
23.05.03, 20 Jaar
23.05.03, 20 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Vanda Vargova vs. Yeong Won Jeong - onderlinge wedstrijden
10.11.21 | 1e ronde | Vanda Vargova | Yeong Won Jeong | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Vanda Vargova form & Yeong Won Jeong form
Vanda Vargova - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Eunhye Lee | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elettra Gradassi | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Waco - Hard | ||||
15.11.22 Kwalif. | vs. Maya Joint | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Danielle Tuhten | Danielle Tuhten - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W25 Fort - Hard | ||||
17.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mary Stoiana | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Austin - Hard | ||||
28.09.22 1e ronde | vs. Ashley Lahey | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.09.22 Kwalif. | vs. Alicia Herrero Linana | 2-6, 6-4, 12-10 | wedstrijd detail | |
26.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Kozarov | 5-7, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Lubbock - Hard | ||||
19.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Matasova | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Catez - Clay | ||||
01.06.22 1e ronde | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Mattioli | 3-6, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
30.05.22 Kwalif. | vs. Elena Micic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
09.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Radakovic | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.05.22 Kwalif. | vs. Anna Gabric | 3-6, 0-4, - Vanda Vargova - scratch | wedstrijd detail | |
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Mukic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Carolin Raschdorf | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kira Pavlova | 2-6, 7-63, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.04.22 1e ronde | vs. Vlada Koval | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vicky Van De Peer | 4-6, 7-5, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Lanca | 6-4, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Demi Tran | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - I. hard | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bath - I. hard | ||||
10.01.22 Kwalif. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 0-6, 1-2, - Vanda Vargova - scratch | wedstrijd detail | |
16.11.21 Kwalif. | vs. Iuliia Nikitina | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Chihiro Takayama | 0-6, 7-5, 10-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.11.21 Kwartfinale | vs. Diana Shnaider | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.11.21 2e ronde | vs. Dayeon Back | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.11.21 1e ronde | vs. Yeong Won Jeong | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.11.21 Kwalif. | vs. Selina Atay | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |
Yeong Won Jeong - laatste wedstrijden
W15 Yeongwol - Hard | ||||
08.09.22 2e ronde | vs. Risa Ushijima | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.09.22 1e ronde | vs. Heejin Han | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
28.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Dami Lee | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Goyang - Hard | ||||
23.08.22 1e ronde | vs. Momoko Kobori | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Incheon - Hard | ||||
07.06.22 1e ronde | vs. Mijeong Park | 0-3, - Yeong Won Jeong - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Zlata Yankovskaya | 4-6, 6-0, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ikumi Yamazaki | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Seoul - I. hard | ||||
20.12.21 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.11.21 1e ronde | vs. Vanda Vargova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.11.21 1e ronde | vs. Ozlem Uslu | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.10.21 1e ronde | vs. Julie Belgraver | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.10.21 Kwalif. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-2, 4-1, Kajsa Rinaldo Persson - scratch | wedstrijd detail | |
25.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Fatma Idrizovic | 4-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.10.21 Kwalif. | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Antonia Aragosa | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.09.21 2e ronde | vs. Aliona Falei | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.09.21 1e ronde | vs. Yuka Hosoki | 2-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.09.21 Kwalif. | vs. Hanna Piatrushka | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Asya Colombo | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.08.21 2e ronde | vs. Jenna Defalco | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.08.21 1e ronde | vs. Elina Zakharova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.08.21 Kwalif. | vs. Lina Qostal | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Hiba Heni | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.11.19 1e ronde | vs. Joanna Zawadzka | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Sandra Samir | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
14.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jaqueline Cristian | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Tamachan Momkoonthod | 6-4, 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
27.08.19 1e ronde | vs. So-Ra Lee | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gimcheon - Hard | ||||
19.06.19 1e ronde | vs. Hyojung Yea | 3-6, 2-4, - Yeong Won Jeong - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Gimcheon - Hard | ||||
11.06.19 1e ronde | vs. Olga Helmi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |