WEDSTRIJD
18.01.21 | 2e ronde van de kwal. | Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | Gabriella Mujan | 6-4, 1-6, 10-2 | W15 Cairo | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Holland
16.06.00, 23 Jaar
11418 $
16.06.00, 23 Jaar
11418 $
Vanessa Georgiana Popa Teiusanu vs. Gabriella Mujan - onderlinge wedstrijden
18.01.21 | 2e ronde van de kwal. | Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | Gabriella Mujan | 6-4, 1-6, 10-2 | wedstrijd detail | W15 Cairo | Clay |
Vanessa Georgiana Popa Teiusanu form & Gabriella Mujan form
Vanessa Georgiana Popa Teiusanu - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Giuliana Bestetti | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Laura Galdano | 4-6, 7-66, 9-11 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yui Ohwaki | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Jenny Duerst | 6-3, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Georgia Kalamaris | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Kesmat El Tawil | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Pantelic | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zdena Safarova | 3-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.12.23 1e ronde | vs. Jiaqi Wang | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.12.23 Kwalif. | vs. Selya Rakki | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Ajimi | Linda Ajimi - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
12.12.23 Kwalif. | vs. Gozal Ainitdinova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Luana Plaza Araujo | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Daria Gorska | 6-3, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Linda Ajimi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Ranah Akua Stoiber | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Luise Reisel | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rituparna Nayak | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Selma Cadar | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Stefana Lazar | 4-6, 7-5, 10-4 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alessia Popescu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alice Battesti | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Selya Rakki | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ranim Rassil | 3-6, 6-0, 9-11 | wedstrijd detail |
Gabriella Mujan - laatste wedstrijden
W15 Alkmaar - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Milana Maslenkova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
30.08.22 Kwalif. | vs. Liva Yildiz | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
29.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Amber Maatman | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Oldenzaal - Clay | ||||
22.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Leandra Nizetic | 2-6, 7-65, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Eindhoven - Clay | ||||
17.08.22 1e ronde | vs. Sevil Yuldasheva | 4-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
04.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Johana Markova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Den - Clay | ||||
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Noa Liauw A Fong | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
20.06.22 Kwalif. | vs. Anastasiya Kuparev | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
19.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kristel Van Der Heijden | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sao - Clay | ||||
12.05.22 2e ronde | vs. Romina Ccuno | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.05.22 1e ronde | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Curitiba - Clay | ||||
02.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Juliana Munhoz | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W15 Sao - Clay | ||||
26.04.22 Kwalif. | vs. Versace Gatti | 7-61, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
25.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Diaz Zayas | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.04.22 1e ronde | vs. Ana Grubor | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.04.22 Kwalif. | vs. Alisa Yakimakho | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.03.22 Kwalif. | vs. Abigail Amos | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
29.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.11.21 Kwalif. | vs. Marine Szostak | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Oldenzaal - Clay | ||||
16.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Tubello | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
05.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Cristiana Ferrando | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 The - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kamilla Bartone | 6-2, 0-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
21.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Bente Spee | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
25.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Shebekina | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
18.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 4-6, 6-1, 2-10 | wedstrijd detail | |
18.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Del Mar Sanchez | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Las - Clay | ||||
16.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Lara Salden | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Rey | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
24.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Ozerova | 1-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail |