WEDSTRIJD
23.08.22 | Kwalif. | Vera Lapko | Oana Georgeta Simion | 6-1, 6-1 | W60 Prerov | Clay |
STATISTIEKEN
Vera Lapko | Oana Georgeta Simion | |
1e Service % | 27/45 (60%) | 24/42 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/27 (74%) | 11/24 (46%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/18 (50%) | 4/18 (22%) |
Benutte Breakpoints | 6/12 (50%) | 1/7 (14%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/42 (64%) | 16/45 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/87 (64%) | 31/87 (36%) |
Dubbele fouten | 3 | 6 |
Aces | 5 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Vera Lapko | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Vera Lapko | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Vera Lapko | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vera Lapko | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Vera Lapko | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vera Lapko | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Vera Lapko | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Vera Lapko vs. Oana Georgeta Simion - onderlinge wedstrijden
23.08.22 | Kwalif. | Vera Lapko | Oana Georgeta Simion | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W60 Prerov | Clay |
Vera Lapko form & Oana Georgeta Simion form
Vera Lapko - laatste wedstrijden
W60 Trnava - I. hard | ||||
06.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Kladivova | - | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
28.02.23 Kwalif. | vs. Elena Malygina | 6-1, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martha Matoula | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Mexico - Hard | ||||
31.01.23 1e ronde | vs. Estelle Cascino | 1-6, - Vera Lapko - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Vero - Clay | ||||
21.01.23 Halve finale | vs. Emma Navarro | 2-6, - Vera Lapko - scratch | wedstrijd detail | |
20.01.23 Kwartfinale | vs. Katarzyna Kawa | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.01.23 2e ronde | vs. Kariann Pierre-Louis | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.01.23 1e ronde | vs. Adriana Reami | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Naples - Clay | ||||
13.01.23 Kwartfinale | vs. Emiliana Arango | - | wedstrijd detail | |
12.01.23 2e ronde | vs. Elvina Kalieva | 6-3, 3-6, 7-613 | wedstrijd detail | |
11.01.23 1e ronde | vs. Victoria Sanchez Bronzetti | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
30.10.22 Finale | vs. Lucie Havlickova | 4-6, 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.10.22 Halve finale | vs. Viktoria Hruncakova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.10.22 Kwartfinale | vs. Jana Fett | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.10.22 2e ronde | vs. Barbora Palicova | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.10.22 1e ronde | vs. Ya-Yi Yang | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
07.10.22 Kwartfinale | vs. Eva Lys | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.10.22 2e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.10.22 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.10.22 Kwalif. | vs. Nikola Daubnerova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Valentyna Bendova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
31.08.22 2e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
24.08.22 1e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.08.22 Kwalif. | vs. Oana Georgeta Simion | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Radom - Clay | ||||
14.08.22 Finale | vs. Cagla Buyukakcay | 1-4, - Vera Lapko - scratch | wedstrijd detail | |
13.08.22 Halve finale | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.08.22 Kwartfinale | vs. Estelle Cascino | 6-2, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
11.08.22 2e ronde | vs. Ania Hertel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.08.22 1e ronde | vs. Jessica Pieri | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |
Oana Georgeta Simion - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Andrienko | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anja Stankovic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde | vs. Verena Meliss | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Gabriela Ce | 1-6, 6-2, 6-71 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Carla Markus | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
16.12.23 Halve finale | vs. Ines Murta | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Kwartfinale | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Ksenija Rage | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Diana De Simone | 3-6, 6-2, 5-3, Diana De Simone - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Jessica Bertoldo | 7-64, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Shuqian Xu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 7-63, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Maria Diago Martin | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Lisa Pigato | 6-3, 3-4, - Oana Georgeta Simion - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Vargova | 5-7, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Enola Chiesa | 3-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Bistrita - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
01.05.23 Kwalif. | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentyna Bendova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Zephyrhills - Clay | ||||
21.04.23 Kwartfinale | vs. Allura Zamarripa | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.04.23 2e ronde | vs. Mccartney Kessler | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.04.23 1e ronde | vs. Rasheeda Mcadoo | 5-7, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
11.04.23 Kwalif. | vs. Yuliia Starodubtseva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Monika Ekstrand | 5-7, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Jackson - Clay | ||||
04.04.23 1e ronde | vs. Adriana Reami | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Pavlova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail |