Italy
21.07.97, 26 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Izrael
12.01.02, 22 Jaar
Italy
12.05.92, 31 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Izrael
09.01.99, 25 Jaar
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Verena Meliss/Martina Spigarelli vs. Shavit Kimchi/Maya Tahan - onderlinge wedstrijden
Verena Meliss form & Shavit Kimchi form
Verena Meliss/Martina Spigarelli - laatste wedstrijden
W25 Santa - Clay |
24.10.23 1e ronde | vs. Enola Chiesa/Samira De Stefano | - | | wedstrijd detail |
W25 Cairo - Clay |
28.04.22 Kwartfinale | vs. Bojana Marinkovic/Anastasia Zolotareva | - | | wedstrijd detail |
26.04.22 1e ronde | vs. Anna Borovinskaya/Britney Chiu | 6-0, 7-62 | | wedstrijd detail |
W15 Cairo - Clay |
21.04.22 Kwartfinale | vs. Emeline Dartron/Lucie Nguyen Tan | 6-4, 3-6, 5-10 | | wedstrijd detail |
19.04.22 1e ronde | vs. Kerstin Peckl/Julia Stamatova | 7-5, 6-1 | | wedstrijd detail |
W25+H Calvi - Hard |
13.04.21 1e ronde | vs. Flavie Brugnone/Aubane Droguet | 2-6, 3-6 | | wedstrijd detail |
W15+H Amiens - Clay |
11.03.21 Halve finale | vs. Seone Mendez/Maria Jose Portillo Ramirez | 6-4, 5-7, 8-10 | | wedstrijd detail |
10.03.21 Kwartfinale | vs. Tayisiya Morderger/Yana Morderger | 6-3, 3-6, 13-11 | | wedstrijd detail |
09.03.21 1e ronde | vs. Emeline Dartron/Lucie Wargnier | 6-2, 6-74, 10-7 | | wedstrijd detail |
W15 Madrid - Clay |
08.12.20 1e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro/Laura Marti | 6-76, 2-6 | | wedstrijd detail |
W15 Heraklion - Clay |
25.11.20 Kwartfinale | vs. Martina Colmegna/Melania Delai | 2-6, 6-2, 4-10 | | wedstrijd detail |
24.11.20 1e ronde | vs. Magdalini Adaloglou/Natalia Nikolopoulou | 6-1, 6-4 | | wedstrijd detail |
W15 Heraklion - Clay |
15.11.20 Halve finale | vs. Zoziya Kardava/Sofia Shapatava | 7-66, 7-5 | | wedstrijd detail |
15.11.20 Finale | vs. Shavit Kimchi/Maya Tahan | 7-5, 6-2 | | wedstrijd detail |
15.11.20 Kwartfinale | vs. Alexandra Cadantu/Stefana Lazar | 4-6, 3-0, Alexandra Cadantu/Stefana Lazar - scratch | | wedstrijd detail |
12.11.20 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova/Sapfo Sakellaridi | 4-6, 6-3, 10-4 | | wedstrijd detail |
Shavit Kimchi/Maya Tahan - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay |
17.11.20 1e ronde | vs. Oana Gavrila/Oleksandra Oliynykova | 1-6, 6-3, 4-10 | | wedstrijd detail |
W15 Heraklion - Clay |
15.11.20 Finale | vs. Verena Meliss/Martina Spigarelli | 5-7, 2-6 | | wedstrijd detail |
15.11.20 Halve finale | vs. Miyabi Inoue/Ayumi Koshiishi | 6-4, 6-2 | | wedstrijd detail |
13.11.20 Kwartfinale | vs. Kristyna Hrabalova/Laura Svatikova | 6-1, 7-5 | | wedstrijd detail |
12.11.20 1e ronde | vs. Anna Popescu/Alica Rusova | 3-6, 6-4, 10-5 | | wedstrijd detail |
W15 Antalya - Hard |
30.09.19 1e ronde | vs. Julia Oczachowska/Joanna Zawadzka | 6-2, 6-4 | | wedstrijd detail |
30.09.19 Kwartfinale | vs. Selina Atay/Deniz Paykoc | 6-4, 6-1 | | wedstrijd detail |
30.09.19 Halve finale | vs. Anna Kubareva/Nika Shytkouskaya | 2-6, 3-6 | | wedstrijd detail |
W15 Antalya - Hard |
23.09.19 Halve finale | vs. Weronika Falkowska/Martyna Kubka | 4-6, 2-6 | | wedstrijd detail |
23.09.19 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann/Ida Jarlskog | 6-2, 1-6, 10-7 | | wedstrijd detail |
23.09.19 Kwartfinale | vs. Aleksandra Julia Zuchanska/Julia Oczachowska | 6-2, 6-2 | | wedstrijd detail |
W60 Meitar - Hard |
09.09.19 1e ronde | vs. Leonie Kung/Isabella Shinikova | 4-6, 3-6 | | wedstrijd detail |
W15 Sajur - Hard |
02.09.19 1e ronde | vs. Yarden Akler/Nicole Khirin | 6-4, 2-6, 10-4 | | wedstrijd detail |
02.09.19 Kwartfinale | vs. Alicia Barnett/Chanel Simmonds | 2-6, 1-6 | | wedstrijd detail |
W25 Kiryat - Hard |
26.08.19 Kwartfinale | vs. Corinna Dentoni/Sadafmoh Tolibova | 6-4, 7-61 | | wedstrijd detail |
26.08.19 Halve finale | vs. Alicia Barnett/Freya Christie | 6-75, 6-4, 11-9 | | wedstrijd detail |
26.08.19 Finale | vs. Victoria Muntean/Natalia Siedliska | 4-6, 6-4, 12-10 | | wedstrijd detail |
26.08.19 1e ronde | vs. Sarah-Rebecca Sekulic/Kristin Younes | 7-5, 7-66 | | wedstrijd detail |
W15 Netanya - Hard |
17.06.19 1e ronde | vs. Shelly Bereznyak/Lina Glushko | - Shavit Kimchi/Maya Tahan - niet aangetreden | | wedstrijd detail |
W25 Akko - Hard |
10.06.19 1e ronde | vs. Adelina Baravi/Anastasia Zakharova | 6-4, 6-1 | | wedstrijd detail |
10.06.19 Kwartfinale | vs. Silvia Njiric/Ipek Soylu | 4-6, 3-6 | | wedstrijd detail |
Tiberias - Hard |
14.05.18 Halve finale | vs. Adelina Baravi/Francesca M. Fanchin | 6-3, 6-2 | | wedstrijd detail |
14.05.18 1e ronde | vs. Paulina Jastrzebska/Kelly Williford | 6-3, 6-2 | | wedstrijd detail |
14.05.18 Finale | vs. Riya Bhatia/Madeleine Kobelt | 3-6, 2-6 | | wedstrijd detail |
14.05.18 Kwartfinale | vs. Vlada Ekshibarova/Melis Sezer | Vlada Ekshibarova/Melis Sezer - niet aangetreden | | wedstrijd detail |