WEDSTRIJD
13.11.19 | 1e ronde | Veronika Vlkovska | Anastasia Sukhotina | 7-64, 1-6, 7-66 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Veronika Vlkovska | Anastasia Sukhotina | |
1e Service % | 61/105 (58%) | 66/109 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 34/61 (56%) | 46/66 (70%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 20/44 (45%) | 18/43 (42%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 8/10 (80%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 45/109 (41%) | 51/105 (49%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 99/214 (46%) | 115/214 (54%) |
Dubbele fouten | 7 | 2 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Veronika Vlkovska | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Anastasia Sukhotina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Veronika Vlkovska | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Anastasia Sukhotina | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Veronika Vlkovska | 1-3 | |
0-0 | ||
2-3 | Anastasia Sukhotina | |
0-0, 15-15, 40-40, 40-A | ||
Veronika Vlkovska | 2-4 | |
0-0 | ||
2-5 | Anastasia Sukhotina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Veronika Vlkovska | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-5 | Anastasia Sukhotina | |
0-0 | ||
Veronika Vlkovska | 5-5 | |
Veronika Vlkovska | 6-6 | |
0-0 | ||
7-64 |
2 | ||
0-0 | Anastasia Sukhotina | |
Veronika Vlkovska | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
0-2 | Anastasia Sukhotina | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Veronika Vlkovska | 0-3 | |
0-0 | ||
0-5 | Anastasia Sukhotina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
1-5 | Anastasia Sukhotina | |
0-0 | ||
1-6 |
3 | ||
Veronika Vlkovska | 0-0 | |
1-0 | Anastasia Sukhotina | |
Veronika Vlkovska | 2-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Anastasia Sukhotina | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-1 | Anastasia Sukhotina | |
0-0, 30-0 | ||
Veronika Vlkovska | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-2 | Anastasia Sukhotina | |
0-0, 0-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Veronika Vlkovska | 5-3 | |
0-0 | ||
5-4 | Anastasia Sukhotina | |
Veronika Vlkovska | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Anastasia Sukhotina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Veronika Vlkovska | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-4, 6-5, 6-6 | ||
7-66 |
Czech Republic
06.09.97, 26 Jaar
14971 $
06.09.97, 26 Jaar
14971 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Veronika Vlkovska vs. Anastasia Sukhotina - onderlinge wedstrijden
13.11.19 | 1e ronde | Veronika Vlkovska | Anastasia Sukhotina | 7-64, 1-6, 7-66 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Veronika Vlkovska form & Anastasia Sukhotina form
Veronika Vlkovska - laatste wedstrijden
W25 Frydek - Clay | ||||
08.09.21 1e ronde | vs. Erika Sema | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.09.21 Kwalif. | vs. Erika Sema | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Berta Bonardi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
29.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Johana Markova | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Johana Markova | 6-2, 2-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Warmbad - Clay | ||||
21.08.21 Halve finale | vs. Anna Turati | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.08.21 Kwartfinale | vs. Priska Madelyn Nugroho | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.08.21 2e ronde | vs. Fiona Ganz | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.08.21 1e ronde | vs. Anna Gross | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.08.21 Kwalif. | vs. Nikola Novotna | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
16.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Radakovic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Bratislava - Clay | ||||
11.08.21 1e ronde | vs. Victoria Kan | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.08.21 Kwalif. | vs. Anika Jaskova | 1-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
09.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Bratislava - I. hard | ||||
22.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anika Jaskova | 1-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Bratislava - I. hard | ||||
17.03.21 1e ronde | vs. Malene Helgo | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.03.21 Kwalif. | vs. Martina Marusinova | 7-5, 5-7, 10-6 | wedstrijd detail | |
15.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Novikova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
14.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Oana Georgeta Simion | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Sebestova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
06.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nagi Hanatani | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
07.08.20 1e ronde | vs. Linda Klimovicova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.08.20 1e ronde | vs. Darja Vidmanova | 6-2, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.08.20 1e ronde | vs. Anna Siskova | 1-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
30.07.20 1e ronde | vs. Barbora Miklova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.07.20 1e ronde | vs. Jesika Maleckova | 4-6, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
28.07.20 1e ronde | vs. Kristyna Tomajkova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.07.20 1e ronde | vs. Linda Noskova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Anastasia Sukhotina - laatste wedstrijden
W15 Kuala - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Remika Ohashi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Shihomi Li Xuan Leong | 5-7, 0-2, - Anastasia Sukhotina - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Xichen Zhao | 6-73, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Xichen Zhao | 7-5, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Laura Cilekova | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Cara Korhonen | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Nagi Hanatani | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.01.24 Kwalif. | vs. Alessia Popescu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Mateva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Michika Ozeki | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ahmedabad - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Antonia Schmidt | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Saumya Vig | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Bengaluru - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Alina Charaeva | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Anastasia Gasanova | 5-5, Anastasia Gasanova - scratch | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Guillermina Naya | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Ranim Rassil | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Lya Fernandez | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Teja Tirunelveli | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
19.08.23 Halve finale | vs. Aglaya Fedorova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |